Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 595
Każda osoba LGBT+ zasługuje na szacunek i miłość, jak zresztą wszyscy ludzie. Jesteśmy teraz szczególnie atakowani. Odbiera się nam człowieczeństwo, tworzy atmosferę przyzwolenia na przemoc wobec nas. Borykamy się z depresją i próbami samobójczymi, choć nie jesteśmy niczemu winni. Wciąż są rodzice, którzy potrafią wyrzucić swoje dziecko z domu... Politycy i biskupi robią z nas wrogów publicznych, siejąc nienawiść. W ponurych latach 2000, gdy sam wchodziłem w dorosłość zmagałem się z odrzuceniem, niezrozumieniem i osamotnieniem. Musiałem żyć w ukryciu. Byłem jednak przekonany, że za 20 lat w naszym kraju nie będzie już tak źle... Jakże się pomyliłem. Jeśli chcesz pogadać, napisz do mnie. Jestem tylko zwykłym Mirkiem, ale nie jedno już w życiu przeszedłem i zawsze stanę w obronie osób prześladowanych. Po prostu nie chcę być obojętny. #teczowepaski #lgbt #polska
Pobierz
źródło: comment_1592280602RWzFLnfNDJA2XQxu7RAnwq.jpg
  • 75
@spankie: A ja nie mogę latać po ulicach z gołym dupskiem na wierzchu mimo, że być może czuję, że życie bez tego jest pustką. Płaku-płaku.

Urodziłeś się w takim a nie innym miejscu i czasie. Jak każdy z nas. I albo to zaakceptujesz i dla własnej wygody będziesz respektował zasady w nim obowiązujące, albo spróbujesz zmienić to miejsce metodami siłowymi forsując swój światopogląd z narażeniem życia, albo się z niego wyniesiesz.
@Bartholomew:
Cena? Czemu muszą ją płacić jedynie niektóre jednostki w tym społeczeństwie, a inne już nie? Czy to jest sprawiedliwość? Powiedz coś o spokojnym życiu w dobrobycie wspomnianym już osobom trans, które każdego dnia są przez takich zacofanych ludzi, jak Ty, poniżane, bite i mordowane. Powiedz to homoseksualistom, których traktuje się jak obywateli drugiej kategorii. Oni, tak samo jak ja i Ty, urodzili się w Polsce, są Polakami i powinny przysługiwać
@spankie: Nie będę filozofował ale zapytaj kogokolwiek na tym świecie, czy według niego nie płaci on jakiejś ceny (lub nie płaci bo go na to nie stać) za swoje życie. Każdy będzie miał jakąś kulę u nogi. Twoją jest seksualność. Fajnie byłoby nie nosić żadnego ciężaru lub pozwolić komuś innemu go nosić. Popatrz na historię homoseksualizmu - raz żyło się Wam lepiej, raz gorzej. Popatrz na historię ludzkości.

Ty zostaniesz wypchnięty
@ewaaaxxx: Jesli moj jedyny syn bedzie gejem to uwierz mi, ze bede go traktowal tak samo jakby byl hetero bo to absolutnie nie jest zada ujma dla niego. Dlatego wlasnie jest ta cala rozruba z LGBT bo staramy sie wyjasnic, ze to nie jest nic zlego, ze to normalne. Przez dlugi czas mowiono, ze to odmiency, zwyrodnialcy i doprowadzilo to do wielu tragedii. Edukacja o tym nie polega na namawianiu dzieci