Wpis z mikrobloga

iczym się nie wyróżniasz, small talk jakbyś rozmawiał ze znajomym na przystanku.

Zaciekaw czymś lochę - zaproponuj szaloną przygodę (nie ruchanie) lub zadaj zagadkę, a potem proponuj spotkanie.


@Kieres: XD
A co on #!$%@? jest, klaun co ma zabawiać księżniczkę, żeby ta raczyła poświęcić mu czas ? kto lepiej pajacuje. Laski przed którymi trzeba pajacować nie są niczego warte.

Zaciekaw, zesraj się.. #!$%@? 12 lat masz gościu ?

Z jakiej paki
@MajsterBertaSS: Na moje to ostatnim zdaniem zdenerwowales czlowieka i tyle. W sumie to nie wiem co chciales z tej konwersacji. Jak dla mnie to pie... kocopaly po pierwszym zdaniu. Pytasz sie o plany na weekend po czym jakies #!$%@? ktore nikogo nie obchodza w stylu ze sie nawalisz na grillu. No super. Po takiej wrzucie w pierwszym zdaniu raczej powinna byc jakas propozycja dla niej z twojej strony... Jakby to nie
@pierogu: To takich rzeczy i myślenia to trzeba być trochę dalej niż mentalnym dzieckiem. Gdzież to przeciętniaczka na tinderze żeby od siebie coś dała, czy sama próbowała rozmawiać :P

Takich wydawałoby się normalnych rzeczy tam nie ma. Tam z reguły zalezy tylko facetom, a laski leżą i pachną.
jako ciekawostka na jakieś 270 par, 1, słownie jedna napisała pierwsza. wychodzi 0.3 czy 0.4%.
A zdanie nie pisze pierwsza to ma w