Wpis z mikrobloga

  • 329
K---a mać, jak można lubić lato? Zrobiło się ciepło i już się odzywają geniusze, którzy mówią, że czekają aż będzie już całkiem gorąco i pojadą nad morze albo jezioro. Smażą się na słońcu odgrodzeni parawanami i tak leżą całymi dniami, piją p--o i żrą zepsutą rybę z budki, no relaks w c--j k---a XD Jeszcze zabierają biedne dzieci ze sobą. "No, pobaw się Szymek, pokop w piasku". A Szymek znajdzie w tym piasku szkło po piwie i pety. Normalny człowiek to s-------a przed słońcem, a nie leży plackiem i się opala XD
Pot, duchota, suchy piach, omdlenia, udary, nie da się przecież tego wytrzymać.
Dopiero zaczął się czerwiec a ja już mam dość bo robi się coraz cieplej, a będzie jeszcze gorzej. A oni tylko na to czekają... Brak mi słów.

Aha, jeszcze jedno, bo pewnie tradycyjnie znajdą się obrońcy upałów piszący, że jestem grubą świnią i dlatego nie lubię lata - nie, nie jestem ulana. Obślinilibyście się na mój widok.

#l-------------j #z-------------j #takaprawda #bekazpodludzi #gownowpis
jebola - K---a mać, jak można lubić lato? Zrobiło się ciepło i już się odzywają geniu...

źródło: comment_1591896560dcw51WaXTi23nqFbSEkcT2.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lonate: A ja nie lubię żadnej pory roku. Zimą nasilenie depresji i trzeba się ubierać żeby szluga zajarać. Wiosną raz pizga raz parówa i albo się trzęsiesz albo pocisz jak świnia. Latem pocisz się jak świnia i burze cały czas. A jesienią to samo co wiosną tylko jeszcze deszcz n--------a
  • Odpowiedz
@jebola: Dlatego najbardziej lubię zimę, ale taką śnieżną i mroźną. Jak jest śnieżyca, mróz, to od razu idę se na dwór i zyc mi sie chce, a przy takich upałach - wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz