Wpis z mikrobloga

@Thachi: Raczej nie, wystarczająco dużo jest pewnie już takich co prowadzą eksperymenty. Kiedyś miałam jako kobieta i zapewniam, że szału ze strony płci przeciwnej to też tam nie ma.
  • Odpowiedz
@Grizzzly: oczekują jedynie pajacy, którzy będą je zabawiać i taka polka łaskawie wybierze, który najlepiej się spisał w roli takiego zabawiacza i wtedy może uraczy go nie dwoma słowkami, ale trzema! no przecież to jest absurd!
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: typie, że ci się w ogóle chce udowadniać komukolwiek cokowiek. Gadasz do gąski - odpowiada dobrze, jest git, cokolwiek innego - lecisz dalej. Tak postępuja chady - a ty aspirujesz do bycia nim.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: rzadko wypowiadam się pod takimi tematami, ale #!$%@?ł mnie tekst

Proszę, bądź warty mojej uwagi

xD. Dobrze, że jestem już stary i żonaty, bo nie wyobrażam sobie randkowania w 2020. Chociaż pewnie dawniej też były takie księżniczki, tylko nie miałem z nimi kontaktu ¯\_(ツ)_/¯. Cieszę się, że mojej różowej podobało się picie piwa na torach, a nie robienie fikołków ku jej uciesze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grizzzly @Thachi kobiety są zaspamowane wiadomościami więc mogą sobie przebierać w facetach, faceci są wkurzeni tym że dziewczyny im nie odpisują więc zaczynają technikę orania po dnie i swapują wszystko w prawo i wklejają ten sam tekst. Ta kultura randkowania jest do bani ale czego się spodziewać IE? Ta aplikacja nie służy do tego byście za darmo znaleźli miłość życia.
Te problemy da się rozwiązać technicznie ale nikomu na tym
  • Odpowiedz
@plushy:
A wystarczy nie copypastować tylko spędzić mniej niż pół minuty, by wymyślić dobry tekst sytuacyjny. Jak jeszcze byłem singlem to myślę, że spokojnie z 70-80% loszek odpisywało. Wystarczy nie być #!$%@?ą spermiarzem.
  • Odpowiedz