Wpis z mikrobloga

@marv0oo: co? ty czytac umiesz? przeciez teraz mozna bylo rotowac enduring i rallying, domyslam sie ze w przyszlej lidze tez bedzie mozna, cooldown to nie to samo co duration effect
@marv0oo: no właśnie o to mi chodzi, że mają wspólny cd czyli nie wrzucisz każdego wc w grze i nie ustawisz sobie skryptu jak we flaszkach. Będą się odpalały podczas bieganie bez zatrzymania ale nie odpalisz wszystkicj jeden po drugim @Zerp:
@marv0oo: @Zerp: dobra doczytałem

(by default Warcries no longer share cooldowns in order to promote builds using multiple Warcries)

Ale nadal #!$%@? bo one mają różne czasy działania i różne cd więc będzie trzeba cię bawić nie w pianino a raczej w guitar hero
@bubr32: narazie nie wiemy jak to bedzie wygladac, teraz bylo tak ze rallying cry w zaleznosci od ilosci clusterow trwal po 20-30 sekund i dawal dosc duzo inc damage, enduring cry trwal po kilka sekund wiec mozna bylo rotowac

ja mialem makro automatyczne bo nie chcialo mi sie pamietac i clickac co 20sek ctrl + x na rallying cry wiec makro za mnie to robilo, jak grasz po kilka godzin to