Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiedziałem, że #chad ma łatwo na #tinder, ale nie że aż tak, dopóki sam nie zrobiłem eksperymentu (pic rel, dane wycięte).
- sama napisała pierwsza po tym, jak sparowało
- od razu z propozycją spotkania
- spermiarski obrzydliwy tekst o macaniu na dzień dobry jej nie przestraszył
- przeciwnie, napisała, że macanie i sushi sie nie wykluczają xDD
- wszystko to w wykonaniu bardzo ładnej dziewczyny
- a i jeszcze propozycję spotkania powtórzyła od razu, żeby była pełna jasność
Połknijcie czarną pigułkę jak najszybciej. Chad może wszystko, zwykły facet nic.
#randkujzwykopem #blackpill #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edd125e408f73906dad8f9f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[........................................] 1% (2zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wiedziałem, że #chad ma łatwo na #t...

źródło: comment_15915468725GmRiFIhozadmAfOtHXDsH.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: > I tekst o macaniu nie jest obrzydliwy gdy maca koleś który jest w ich typie :) On jest wręcz konieczny i to macanie żeby nie skończyć jak kolega. Wynieś z tego lekcje na przyszłość.

@pijekubusplay: jaką niby lekcję, jak nie jestem chadem? xDDD Lekcja to jest taka, żeby nie będąc reprezentantem oskariatu dać sobie spokój z pajacowaniem i nie tracić czasu

Ten komentarz został dodany przez osobę
  • Odpowiedz
Lekcja to jest taka, żeby nie będąc reprezentantem oskariatu dać sobie spokój z pajacowaniem i nie tracić czasu


@AnonimoweMirkoWyznania: No między innymi taką. Albo tą ze chady mają mega łatwo. Jesli nie wyglądasz jak ten koleś z Austrii... to zacznij tak wyglądać albo przygotuj się że będziesz musiał trochę polatać za laskami i nie każdej będziesz się podobał.
  • Odpowiedz
  • 0
Na sushi na pierwszą randkę xD

K---a pierwsza randa to nigdy do żadnej knajpy czy do kina.

Jak już to nie stawiasz ty
  • Odpowiedz
To okropne że kobiety wybierają tych którzy im się podobają,. Obrzydliwe. W świecie w którym mężczyźni oceniają kobiety po urodzie, i skreślają po tym, one ośmielają się robić to samo. Tra-ge-dia. xD

imho niebiescy mają lepiej. Oni mają jakieś (nawet niewielkie szanse) jak są nieatrakcyjni. Różowe już nie. Urazy psychiczne, brzydota = szanse na znalezienie partnera maleją do zera. Niesprawiedliwe. Smutne. Ale w obydwie strony.


@przegrywwsrodwygrywow: nie o to chodzi w tym hejcie :p tu chodzi o waszą babską hipokryzę :p i pieprzenie głupot że liczy się charakter, zainteresowania i inne bzdury, a prawda jest taka że baby tak samo jak faceci, w większości patrzą tylko na wygląd :p
hipokryzja kobiet jest tak powszechna, że nawet nie trzeba się zbyt wysilać aby ją udowodnić
to na przykład pokazał "projekt Klaudiusz" i wiele innych kont
  • Odpowiedz
@mayek: gdzie jest napisane że to s--s portal :p znajdz mi jakąś informację dobitnie świadczącą o tym że to s-x portal, a za 10 minut prześlę ci 1000$ xD
komo
xD Druga sprawa, po co większość lasek jak już coś naskorbie w opise to zaznacza że nie szuka FBW i ONS???
  • Odpowiedz
@Kotniepies: Straszne. One powinny działać jak my chcemy. Ich atencja nam się należy (ale j&&ać socjalizm! Ale atencja różowych powinna być z urzędu! xD) Ale wam udowodniłem jakimi hipokrytkami jesteście.

Tinder, jak i inne portale randkowe mają 3 grupy ludzi.

1)Ładnych, i ładne, wyuzdane nieco odrealnione księżniczki i ich księciów, któzy szukają sobie
  • Odpowiedz
@Kotniepies: To nie jest żadna prawda objawiona. Różnica jest tylko w tym, że dla mnie to wynik tego że człowiekiem jestem i mam instynkty ludzkie ( i ty też je masz, i masz prawo mieć, nawet jak się z nimi nie zgadzam) a dla Ciebie instynkty kobiet to przykład ich hipokryzji i zła, co sam zaakcentowałeś, jakieś 3-4 razy, bo nie chce mi się zliczać już teraz. Podobnie jak w
  • Odpowiedz