Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiedziałem, że #chad ma łatwo na #tinder, ale nie że aż tak, dopóki sam nie zrobiłem eksperymentu (pic rel, dane wycięte).
- sama napisała pierwsza po tym, jak sparowało
- od razu z propozycją spotkania
- spermiarski obrzydliwy tekst o macaniu na dzień dobry jej nie przestraszył
- przeciwnie, napisała, że macanie i sushi sie nie wykluczają xDD
- wszystko to w wykonaniu bardzo ładnej dziewczyny
- a i jeszcze propozycję spotkania powtórzyła od razu, żeby była pełna jasność
Połknijcie czarną pigułkę jak najszybciej. Chad może wszystko, zwykły facet nic.
#randkujzwykopem #blackpill #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edd125e408f73906dad8f9f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[........................................] 1% (2zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wiedziałem, że #chad ma łatwo na #t...

źródło: comment_15915468725GmRiFIhozadmAfOtHXDsH.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spermiarski obrzydliwy tekst o macaniu na dzień dobry jej nie przestraszył


@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedy wy sie nauczycie że nie ważne co się mówi, tylko kto to mówi xD nie ma spermiarskich tekstów, tylko brzydcy kolesie. Ich tekst jest spermiarski, tekst przystojniaka to miły komplement, a tekst badboya to zdecydowany i zboczony facet, czyli też im pasuje.
  • Odpowiedz
@Drozdzowka: To okropne że kobiety wybierają tych którzy im się podobają,. Obrzydliwe. W świecie w którym mężczyźni oceniają kobiety po urodzie, i skreślają po tym, one ośmielają się robić to samo. Tra-ge-dia. xD

  • Odpowiedz
Zabawne jest to, że jakby takim tekstem wyjechał przeciętniak to byłby jako "creep" i screeny z tej rozmowy by latały na grupkach dla różowych o creepach z tindera XD.

niebiescy mają lepiej. Oni mają jakieś (nawet niewielkie szanse) jak są nieatrakcyjni. Różowe już nie.


@przegrywwsrodwygrywow: co ( ͡
  • Odpowiedz
ja już to wiedziałem tak w teorii, ale dzięki eksperymentowi wiem dosadnie, naocznie i tak, że już lepiej nie można


@AnonimoweMirkoWyznania: No widzisz czyli masz już 100% pewności i widzisz jak wygląda praktyka a nie teoria. Nadal nie rozumiem czego się spodziewałeś? Że chad ma trudno? No to kto rucha te wszystki panny? Kto jak nie oni?
I tekst o macaniu nie jest obrzydliwy gdy maca koleś który jest w ich typie :) On jest wręcz konieczny i to macanie żeby nie skończyć jak kolega. Wynieś z tego lekcje na przyszłość.

Czy na tinderze ludzie się jeszcze poznają, czy tylko robią eksperymenty (pewnie z innymi wykopkami w roli ofiar), wyzywanki, kłótnie, konkursy kto jest lepszy i ma ciekawsze hobby,
  • Odpowiedz