Wpis z mikrobloga

@milalulu: Jakiś czas temu pokazałam Wam obraz ,,Miłość 2020". Udało się go sprzedać a całość kwoty poszła na cele charytatywne #siepomaga. Na zamówienie powstał też jego dużo większy brat bliźniak 90x100cm.
tag do obserwowania: #milamadeart
Ig: mila.madeart
fb: Milamadeart-Mila Piotrowska
#milosc #pandemia #koronawirus #2020 #malujzwykopem #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #rozowepaski #obrazy #malarstwo #sztuka #handmade #sprzedam #atencyjnyrozowypasek
milalulu - @milalulu: Jakiś czas temu pokazałam Wam obraz ,,Miłość 2020". Udało się g...

źródło: comment_1591522154mKN95AZnR8KZKNONLp314Z.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@milalulu: chyba sam zacznę malować obrazy i poproszę jakaś koleżankę żeby tylko stanęła do zdjęcia. łatwa kasa bo stulejarze aż się bija o takie coś XD


@pierwszy_w_tyl: polecam spróbować, wtedy się okaże, że trudniej piniądza zarobić nie można XD
  • Odpowiedz
@milalulu: Straszny kicz.


@Porut: Chyba trolluje mnie jakiś ogrodowy krasnal. Gdyby wydrukowali to na badziewnej ceracie z Ali a motyw był oklepany, zgadzam się ale nie autorski projekt z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Obraz już swój bardzo duży pozytywny odzew zdążył zebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@milalulu: Tak, poziom artystyczny tego obrazka jest zbliżony do ogrodowych krasnali - dobrze by się z nimi komponował w jakiejś bawarskiej stodole.
  • Odpowiedz