Wpis z mikrobloga

Prawie go zmiotłem na tym rowerku, bo jest kompletnym debilem, a on mi jeszcze macha łapami, potem jak go pytam co ma w głowie to mi pokazuje ręką gest w stylu "no gadaj sobie gadaj" :_)
A na bok nie uciekałem, bo dopiero wyprzedziłem samochód i nie będę narażał siebie na to, że ja zostanę sprawcą kolizji. A patrząc na zachowanie sprawcy tego zdarzenia, to na 100000% czym prędzej by odjechał z miejsca myśląc sobie co za debile się zderzyły :)

#polskiedrogi #szczecin #rowerzysci #rower #kamerasamochodowa
errorek95 - Prawie go zmiotłem na tym rowerku, bo jest kompletnym debilem, a on mi je...
  • 47
@oba-manigger: Az mi się przypomniało. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy (jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później
@TAKATA_: ale takiego giga-imbecyla to jeszcze nie spotkałem w swojej karierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pierwszy raz miałem taką sytuację, że czuję, że nie wyhamuje i zmiotę debila z planszy.