Wpis z mikrobloga

#!$%@?, nie mogę xD

https://www.wykop.pl/wpis/49851107/ujawniono-raport-z-autopsji-georga-floyda-w-skroci/

https://content.govdelivery.com/attachments/MNHENNE/2020/06/01/file_attachments/1464238/2020-3700%20Floyd,%20George%20Perry%20Update%206.1.2020.pdf

Prawie 1500 plusów masturbujących się wykopków, liczących na to, że jednak policjant nie zabił Floyda. Oficjalny "statement", który mówi, że bezpośrednią przyczyną śmierci jest interwencja policji. Ziomek klęka na karku Floyda, łamie wszystkie procedury policyjne, został natychmiast zwolniony z roboty. Przynajmniej jedna osoba z tego policyjnego gangu będzie siedzieć za morderstwo.

Ale wykopek uznaje, że nie mogą być winni. Domyślam się, że są niewinni, ponieważ są biali, a Floyd jest murzynem, który zażywał narkotyki, więc musi być winny.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #usa #niemamsilna4konserwy
Pobierz johny-kalesonny - #!$%@?, nie mogę xD

https://www.wykop.pl/wpis/49851107/ujawniono...
źródło: comment_1591264268aak5oLdfRyCeYViFQ3dlAp.jpg
  • 35
@johny-kalesonny: O mój boże masz upośledzenie umysłowe w stopniu ciężkim. Jak policja przyjeżdża na wezwanie i zastrzeli kogoś to nie musi iść siedzieć mimo, że bezpośrednią przyczyną zgonu będzie postrzał przez policję. Pozostaje pytanie - czy policjant oddał strzał zgodnie z prawem i procedurami. I tak samo tutaj, jeżeli wszystko policjant robiłzgodnie z procedurami to mu włos z głowy nie spadnie mimo, że przyczynił się do zgonu kolesia.
@ZaplutyKarzelReakcji: To już zupełnie inna kwestia. Od tego są właśnie sądy i prokuratura w cywilizowanych krajach, żeby ocenić co się stało, jak i dlaczego i wydać odpowiedni wyrok.

Jak widać na innych filmikach takie zatrzymanie to część procedur. Do tego wezwał karetkę na miejsce jeszcze przed zgonem. Więc koleś linię obrony ma.
@Tartak: To jest dokładnie ta kwestia. Obrona będzie musiała przekonać ławę przysięgłych, ze nie przekroczyli swoich uprawnień i smierć jest efektem ich koniecznych działań.

Nie wiem na ile to będzie możliwe biorac pod uwagę to, ze nawet własna jednostka policyjna nie staje w tym przypadku w ich obronie, a z dobrze udokumentowanego zdarzenia widać, ze Floyd był już obezwładniony i nie było potrzeby klęczeć mu na szyi tym bardziej, ze policjantów
@ZaplutyKarzelReakcji: I to właśnie będzie badał sąd. Mysłę, że nawet jak go nie bronią to nie dostanie morderstwa z premedytacją, tylko nieumyślne(nie wiem jak się to tam w US dzieli) i przekroczenie uprawnień. Chyba, że pod publikę go skażą na maksymalny wyrok.

Nawet na samym filmiku widać, że koleś po prostu robi co robi bez jakiegoś większego zastanowienia.

@johny-kalesonny: A co? później z kolegami z antify będziecie na nas polować
A co? później z kolegami z antify będziecie na nas polować i wymierzać sprawiedliwość na własną rekę?


@Tartak: Nie, Wasze własne dzieci będą Was pytać co robiliście w tym okresie, bo aktualnie jest to największy cywilny protest w historii (18 państw i całe Stany). I będziecie musieli im opowiadać albo bajeczkę, albo przyznać, że jesteście zwykłymi rasistami.
@johny-kalesonny: XD moje dzieci będą mnie pytać co robiłem w 2020, kiedy na drugim końcu świata ludzie się #!$%@? między soba w jednej z 100000 innych #!$%@?, jakie się tam odbywały xD

To prędzej takiego dzbana jak ty, jak uda ci się rozmnożyc, będą dzieci pytały - dlaczego wielki bojowniku o wolność i równość siedziałeś całe życie na dupie i spamowałeś wykop zamiast iść i walczyć o tę równość?
@johny-kalesonny:

Nie, Wasze własne dzieci będą Was pytać co robiliście w tym okresie, bo aktualnie jest to największy cywilny protest w historii (18 państw i całe Stany). I będziecie musieli im opowiadać albo bajeczkę, albo przyznać, że jesteście zwykłymi rasistami.

Co nas obchodzą problemy usa, to ich podwórko, będą nas co najwyzej pytać o epidemie.
Rasistami są ci którzy widzą w tym zabójstwie rasizm. To była wina policji a nie bialych,
Oglądam amerykańskich jutuberów,


@RebeliantT-1000: Których?

Nie mieszkam w USA, ale wskazałem na sprzeczność w Twojej wypowiedzi. Nie obchodzi Cię amerykańskie podwórko, jednak wypowiadasz się na temat amerykańskich problemów i jeszcze teraz oglądasz amerykańskich youtuberów.

Problem w USA jest systemowy, czarni są częściej kontrolowani przez policję i dostają większe wyroki za te same przestępstwa, co biali. Policja też o wiele częściej zabija czarnych przy zatrzymaniach. Ten przypadek jest kolejnym w historii USA