Wpis z mikrobloga

  • 11
@justkilling: Taki jest tok rozumowania lewaków. Protestują że czarne życie jest na równi ważne z białym. To ja mówię że czarne przestępstwa są też ważne a nawet bym powiedział ważniejsze patrząc na statystyki.
Nie dlatego że jest rasistą, amerykański gliniarz działa nerwow przy interwencjach z Afroamerykaninem. Działa tak dlatego że 100 razy większe prawdopodobieństwo jest że Dindu wyciągnie gnata i mu między oczy p--------e.
  • Odpowiedz
  • 4
@deeprest: Zapedzasz się z jakimiś wojnami, może cofniemy się do bitwy pod Grunwaldem? W Afryce też tacy wspaniali czarni żyją, Tutsi i Hutu tacy super. Stereotypy na Polaków też najdziesz, są bardzo lubiane przez polskie lewactwo. Ja mówię o przestępstwach w USA. Nie mów że czarni w Stanach są tacy biedni, oczerniani bo nie są.
To tak jak JohnJones twierdzi że Dana White mu zepsuł opinie samemu ciężko na nią
  • Odpowiedz
@Hubby: Oczywiście, że są biedni w skali USA. I to, że Jay-Z jest bogaty a Kobe Bryant był milionerem nic nie zmienia. Odwołujesz się do statystyk, który nie rozumiesz - czarny ma duże prawdopodobieństwo bycia aresztowanym bez powodu, będzie zgarnięty z ulicy jeśli się tak policjantowi spodoba. Jak się będzie stawiał to już ma w ogóle przesrane. Jest gorzej traktowany, wzbudza nieufność, pogardę i drwiny - segregacja rasowa była obowiązującym
  • Odpowiedz
  • 1
@deeprest: Doceniam normalny ton dyskusji bez stereotypów czy szufladkowania mnie jako naziola, rasistę bądź nie wiem KKK.
Statystyki są jakie są.
Prawdopodobnie jest coś w tym uprzedzeniu do czarnych w związku z niewolnictwem ale nie przez to gliniarz w USA ma palec na spuście za każdym razem gdy takiego gościa zatrzymuje. Zobacz na przykład Police activity na YT. Oczywiście, biali też tam są.
Co do życia w Polsce nie wiedząc
  • Odpowiedz