Wpis z mikrobloga

@francuskie: Po stokroć wolę nową Dacię niż zapierdziałego niemiaszka "marki premium" najwięcej hejtujących jest tych co nie może sobie pozwolić na salonówkę więc trzeba sobie poprawić ego mówiąc że to tylko dacia, oczywiście że nie ma bajerów w postaci fotelów z masażem czy nie wiadomo czym jeszcze ale jak ktoś korzysta z auta żeby przemieścić się z pkt A do pkt B bez problemów ale też i bajerów to Dacia jest
@100mph: nie, to po prostu brzydka mydelniczka na kółkach, jak zresztą wszystkie te spuchnięte suviszcza. Stare E46 w M pakiecie jest lepszą furą niż nowy Duster.

Jak widzę to auto to przed oczami mam 40 letniego kredyciarza z brzydką żoną i 2 kaszojadami. Który o niczym innym oprócz tych kaszojadów rozmawiać nie potrafi.
@Antorus wygląd to kwestia gustu, Duster2 może się podobać z zewnątrz, wewnątrz gorzej ale tragedii nie ma. Nie wszyscy traktują samochód jak przedłużenie penisa. Dla niektórych to po prostu pojazd użytkowy. Gdybyśmy my Polacy zarabiali jak Niemcy to byśmy wszyscy Porsche jeździli bo to hańba i wstyd mieć tani samochód xD A porównywanie 13 letnich przechodzonych BMW z nowym samochodem salonowym świadczy tylko o ignorancji. E46 w tym wieku i z typowym
@100mph: nie chodzi o to że tani. Po prostu tandetny i brzydki. Pluję nawet na takie mydelniczki za 300 000. Spuchnięte toto jak dostawczak, nie mieści się nawet na zwyczajnych miejscach parkingowych.

Porsche cayenne to nie porsche tylko drogi transporter gówniaków. Porsche to 911, 918 itd.
@Antorus #!$%@? się do nowego taniego samochodu że jest tani jest słabe, nie każdy potrzebuje jeździć drogim samochodem i nie każdy chce jeździć starym samochodem ;) Daćka celuje właśnie w takich klientów którzy nie chcą 5 czy starszego auta z 2 czy 3 rąk i niepewnej historii ale po prostu auta w którym nie będzie niespodzianek i dowiezie z punktu A i B. Ja rozumiem, że są "pasjonaci" motoryzacji i tacy wolą
@Szejker-Szejker: @Antorus: @100mph: @PienieznyWieprzZMlotemBojowym: @KYK_: @dildo-vaggins: @Emdeka: @geuze:

Mam w robocie,od 2012 przejechane 200 000 przez różnych kierowcow i tylko naprawy eksploatacyjne.
Spalanie z drabina zawsze na dachu 8-9 litrów,1.6 diesel.110-120 na kostkowych oponach terenowych bez problemu (z drabina, bo bez to 140 spokojnie przelotowa)

Nie bez przyczyny Duster to król budów.Czego chcieć więcej do roboty nawet jeśli samemu go sobie sie kupuje a