Wpis z mikrobloga

@CZiPEN: Programujesz na Androida czy po prostu piszesz artykuł nie znając tematu? Jeśli programujesz to ile dni? 10? 20? Jeśli więcej to nie uwierzę.

Chcesz komentarz? Masz - jak widzę ten "artykuł" to jakbym widział tekst jakiegoś hindusa z medium - zero jakiejkolwiek wiedzy dlaczego rozwiązanie jest lepsze, dlaczego coś jest dobre/złe, za to nawalona ściana kodu i opisanie działania metod, które same w sobie mówią co robią xD

Kto pisał
@iamtehwin: Nie wiem czy jest sens ciągnąć dalej tę dyskusję, ale chcę sprecyzować jeszcze kilka rzeczy.

zero jakiejkolwiek wiedzy dlaczego rozwiązanie jest lepsze, dlaczego coś jest dobre/złe

Tematem wpisu na blogu (nie jest to artykuł w specjalistycznej prasie czy serwisie internetowym) jest o nowych możliwościach obsługi daty i czasu, czyli przykładowe omówienie jak to teraz może wyglądać. Jeśli chcesz mieć porównanie wszystkich możliwych rozwiązań, opublikuj swój tekst na ten temat.

No
@CZiPEN: Czyli Joda-Time jest najlepszy (lepszy od TABP) do tej pory na Androidzie, bo wersja pojawiła się wcześniej? Nieźle. Masz rację - nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji dalej. Jesteś kolejnym pajeetopodobnym programistą, niepotrafiącym znieść krytyki, który nie ma wiedzy, a się wypowiada i chce doradzać ludziom :) Mam nadzieję że nie będziemy mieli okazji się spotkać w żadnej firmie :)
@iamtehwin: polecam przeczytać moją odpowiedź jeszcze raz ze zrozumieniem ;) Tam są moje argumenty, a Ty nie podałeś ani jednego udowadniającego dlaczego to TABP jest takie cudowne. Wybierasz sobie tylko ten fragment z mojej wypowiedzi, który jest dla Ciebie wygodny.