Wpis z mikrobloga

@Sam_w_domu: "Lepsza partia" to ta, która reprezentuje najwięcej Twoich personalnych poglądów, jednocześnie mając najmniej takich rzeczy w programie, przez które byś ją skreślił.
Dla każdego człowieka najlepsza partia będzie inna, trzeba tylko sobie to zbalansować.

W moim przypadku szala wad u Konfederacji przeważa szalę zalet, więc nie jest to mój wybór. Jak jest u Ciebie? Nie wiem. Musisz sam znaleźć odpowiedź.
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek: nawet nie interesuje mnie zbytnio ich stosunek do gejow aborcji adopcji czy gotowania obiadow. Wystarczy ze sa za zwiekszeniem kwoty wolnej i zlikwidowaniem podatku dochodowego. Ponadto jako jedyni nic wczesniej nie spieprzyli ani nie mieli wiekszych afer. Mnie to wystarczy problem w tym ze elektorat lubi postulowanie nic nieznaczacych hasel bo w przeciwienstwie do ekonomii "pincset plus na bombelka" rozumieja ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: każdy prezydent od czasów Jaruzela to marionetka, Ameryki nie odkryłeś. Tylko co innego chodzić na pasku własnej partii, a co innego być głupim szkodnikiem którego pomysły brzmią jak poparcie interesów obcego państwa. Trzaskowski bredzi idiotyzmy o zaniechaniu budowy cpk czy przekopu mierzei, a także sprzeciwia się budowie elektrowni jądrowej. No jest pewien kraj w Europie któremu zależy na tym byśmy byli wiecznie ich podnóżkiem i dostarczycielem taniej siły roboczej,
  • Odpowiedz
Ponadto jako jedyni nic wczesniej nie spieprzyli ani nie mieli wiekszych afer


@Sam_w_domu: xDD typie ja nie spieprzyłem niczego jako operator reaktora nuklearnego bo nim nigdy nie byłem. Dlatego konfa nigdy nic nie spieprzyła - bo nie mieli okazji.
  • Odpowiedz
Trzaskowski bredzi idiotyzmy o zaniechaniu budowy cpk czy przekopu mierzei, a także sprzeciwia się budowie elektrowni jądrowej


@StoSloty1488: bo to wszystko to idiotyczne inwestycje. Jeszcze EJ jako tako sie broni (choc energetyka jądrowa nie rozwiązuje polskich problemów energetycznych, a zamienia jeden problem w drugi) ale przekop mierzei wiślanej czy cpk to kasa wyrzucona w błoto jak yen słynny filmowy miś.
  • Odpowiedz