@acctim: Ale zajebiste stanowisko do grania! Tak, wiem zwykłe biurko itp ale ja musiałem zarówno z Timexem jak i Commodorkiem do głównego TV w domu latać, podłączyć wszystko, pograć i spadać jak akurat coś ważnego dla rodziców w TV leciało. Ile bym dał za takie stanowisko w tamtych czasach...
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link