Wpis z mikrobloga

@KRISSVector: Akurat tego nie, choć dodam do listy lektur. Jeśli chodzi o same książki to jestem zdania że często niestety koncepty są tylko rozwijane, co może być ciekawe, ale nie jest przedstawiana żadna "nowa" mechanika. Wchodząc do takiego Empika na dział psychologii i pokrewnych albo widzę książki z zagadnieniami które na dany moment mnie nie interesują, albo najczęściej rozwinięcia starych idei.
W takich momentach czuję się trochę jak Ramanujan, niby nie
  • Odpowiedz
@cendrek: gdyby używała przecinków, to byłaby prawie idealna ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a tak serio, to naprawdę fajnie, że od razu poinformowała Cię o najważniejszej kwestii. Może się okazać, że poznałeś ciekawą kobietkę i fajnie spędzicie czas. Powodzenia.
  • Odpowiedz
Ja kiedyś z Badoo spotykałem sie z taką dzieciatą :) Nawet raz kupiłem gówniakowi czekoladę Milke :) Tylko po to żeby bzikać :) I raz jakiegoś #!$%@? mathboxa później xD Jak już sie popsuła relacja to zabrałem spowrotem te zabawki a gówniak ponoć ryczał i nie rozumiał dlaczego je zabrałem xD


@b4rnab4: faktycznie masz się czym chwalić stulejo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@b4rnab4:

Bo kupiłem go :)


Twoi starzy kupili Ci skarpety i krem Nivea na święta. Rozumiem, że mają prawo w dowolnej chwili zabrać prezent, bo oni za niego zapłacili?
Jesteś przykładem na współczesne wypaczenie wszelkich wartości, brak taktu i zdziczenie.
  • Odpowiedz