Wpis z mikrobloga

@NukeOps: Akurat Styla i Mysteryego uwielbiam ale nie za skill, ale za postacie literackie jakimi byli w grze, no i za tych kilka mądrości które jednak dało się od nich wyciągnąć. Co do wyglądu to już Mystery o tym mówił, tylko większość ludzi to zlewa. Zwykle komentuję to anegdotą z gotowania mojej matki, #!$%@?ć kluczowe składniki albo zastąpić innymi i liczyć że potrawa będzie taka sama jak w przepisie.
Co do
  • Odpowiedz
@cendrek przecież to oczywiste, że siłą rzeczy zostaniesz tatuśkiem. Jak to sobie wyobrażasz - zamieszkacie razem a dziecko na wysypisko? To, że nie będzie Cię nazywała tatusiem, nie znaczy że nim nie będziesz xD


@RedTea Dlatego ja zawsze omijam dzieciatych. Mój obecny dostał pytanie czy nie ma guwniaka już w pierwszej rozmowie, żeby potem rozczarowania nie było. Na szczęście rozumiał, że skoro ja dziecka nie mam, to nie chcę się pakować w
  • Odpowiedz
@NukeOps: Ogólnie koleś przypadkowo zauważył sygnały na twarzy występujące przy ukrywaniu emocji.
Przykładowo, jeśli cieszę się z czyjejś krzywdy ale nie mogę tego pokazać to mikroekspresją niedostępną dla oka będzie radość, ekspresją łatwo widzialną smutek czy współczucie.
Ekman podzielił to na główne ekspresje, same typy uśmiechu (ze względu na ruch mięśni, nie kształt twarzy) idą w setki jak nie tysiące. Zastanawiałem się czy ktoś poza nim o tym pisał, bo to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@cendrek: wpis dotyczący otwarcie mówiącej o swoim dziecku kobiety z tindera i gość, który nie udostępnił jej fotek ze względu na jej prywatność... Chyba pomyliłem portale.
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Jeśli chodzi o otwarcie oczu to ciężko oczekiwać że 13 latek którym byłem czytając to będzie wiedział o wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moim celem kiedy mówię o grze jest poznać wszystkie zjawiska i podejścia. Ale od czegoś trzeba było zacząć
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Wybacz, ogólnie wszelkie zjawiska zachodzące między ludźmi które nie są kompletnie jasne( czyli ktoś uczestniczący w nich może ich nie zauważyć), a zachodzą w nich zjawiska związane z psychologią, socjologią czy inną dziedziną, no i przez te zjawiska jedna lub druga osoba coś zyskuje zwykłem nazywać grą.
  • Odpowiedz