Wpis z mikrobloga

Tak tylko przypominam: "To pani to Myrna Nazzour, mistyczka i stygmatyczka z Damaszku, udziela namaszczenia Dudzie. Podczas objawien Matki Boskiej, jakie miewa, wydziela jej się wydzielina, którą zbiera w woreczek foliowy i jedzie dalej namaszczać." #byloaledobre #bekazkatoli #duda #wtf #bekazpisu #4konserwy #neuropa

anallizator - Tak tylko przypominam: "To pani to Myrna Nazzour, mistyczka i stygmatyc...

źródło: comment_1590413002XiAv5My8qg5zRpKoklq8d1.jpg

Pobierz
  • 32
@anallizator: Co jak co, ale trzeba mieć gadane i mieć dar (do robienia ludzi w ch#ja) żeby klękali przed tobą ludzie lepiej wykształceni i na wysokich pozycjach.

Cudowna normalność wiary to historia kobiety, którą Pan Bóg zaprosił do niezwykłej przygody. Pozwolił jej doświadczyć bliskiej relacji z Maryją. Jej dom w Damaszku stał się miejscem modlitwy, w którym ludzie cudownie odzyskują zdrowie. Obdarzył ją „olejem błogosławieństwa”, stygmatami i proroczymi wizjami. Dał jej
chwila, czy ta baba jakąś ropą z jej starego cipska od tak wysmarowała sobie prezydenta 40-milionowego państwa z Unii Europejskiej?


@Bover: Też nie mogłem uwierzyć ale sprawdziłem i poza tym, że jeszcze wtedy posła i nie z cipska tylko z ręki to wszystko się zgadza.