Wpis z mikrobloga

@SkrytyZolw: Mam kontakt z wieloma kobietami (spokojnie więksość to rodzina) i one są B----------E z każdej strony jakie to one są źle traktowane i że prezesi to sami faceci a one są blokowane przez swoją płeć.
I że faceci zarabiają więcej na tych samych stanowiskach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hatespinner: kobiety się pchają na stołki... Przez analogię można napisać więc, że mężczyźni to płaczliwe męczydupy z syndromem niedotulenia tylko dlatego, że garstka takich indywiduów jest hiperaktywna w pewnej kiszce internetu.
Aktywistki chcą kobiet na stołkach, skrajnie nieliczna grupa kobiet. Nie "kobiety".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hatespinner: oczywiście, to op odpowiada za to, co napisałeś na temat kobiet wpychajacych się na stołki.
Po "nie zesraj się" do pełnego zestawu poproszę jeszcze "spermiarzu" lub "białorycerzu". Wzglednie "cuck", żebym już bankowo wiedział z kim rozmawiam.
  • Odpowiedz
Po "nie zesraj się" do pełnego zestawu poproszę jeszcze "spermiarzu" lub "białorycerzu".


@Bartpabicz: Jak lubisz jak cię wyzywają to idź na dziwki, zapłać sobie za przegrywienie.

to op odpowiada za to, co napisał


@Bartpabicz: Tak, jak się z tym nie zgadzasz to niestety c--j mnie to boli.
  • Odpowiedz
ale żeby do tego bezczelnie wycinać litery z moich słów, żeby Ci do narracji pasowały?


@Bartpabicz: Żeby bezczelnie nie czytać ze zrozumieniem co napisałem i potem zadawać pytania z d--y, nie związane z głównym wątkiem?
Jeżeli piszę, żebyś miał pretensje do OP, bo on użył takiego sformułowania, to mam w dupie że ty chcesz mieć pretensje do mnie. Sram na to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz