Wpis z mikrobloga

#cebulowyeurorack #diy #eurorack #syntezatory

A wrzucę postęp, czemu by nie.

Na zdjęciu grat:
- Divider - do testów
- Echo, mod płytki z ali - do testów,a le chyba ok
- 2x SSO z CV - jedno działa, ale bez CV - do debugu, przeklinam ten pozornie prosty układ za długo : D
- 2x VCF - do testów
- APC z CV i GATE - do dodania switch aby wyłączyć opcjonalnie GATE i poprawa CV, bo mądrzy ludzie powiedzieli że źle : D

Plan na ten tydzień to dokończenie zasilania - została sotatnia część lutowania i klejenie w skrzyni. Obecnie działa na 2 zasilaczach 12V i 7805 dla linii 5v z linii dodatniej. Polutowałem 4x 6 wejść 16 pin, wstępnie starczy. Trzeba też przerobić szyny, naprawić APC i może wtedy w końcu jakieś dźwięki będą.
szczesliwa_patelnia - #cebulowyeurorack #diy #eurorack #syntezatory

A wrzucę postę...

źródło: comment_1589795497aruy30kVudw2gPeHchPMws.jpg

Pobierz
  • 5
@szczesliwa_patelnia: ale nad opisami na frontach to Ty popracuj :)
Tą taśmę DYMO wypieprz w cholerę, zainwestuj całe 26zł w takie folie samoprzylepne:

https://www.agawa.pl/samoprzylepna-matowa-folia-poliestrowa-metalizowana-a4-do-drukarek-laserowych-i-kopiarek-10-arkuszy-270440-14464-45467.html

W jakimś programie graficznym, a na upartego nawet w głupim wordzie sobie zrób na całą kartkę A4 prostokąty odpowiadające twoim klockom, na każdy nanieś napisy, opisy, grafiki, na co Ci tylko fantazja pozwoli, wydrukuj na kolorowej laserówce, przyklej i będziesz miał czołówkę jak spod profesjonalnego sitodruku.
@suqmadiq2ama: Heh, minelo juz 1,5 roku : ) Mam skrzynie z zasilaniem i kilka modulow DIY, do tego cale kartony czesci. W miedzy czasie trafila sie emigracja wiec calosc lezy i czeka. Ale kupilem ostatnimi czasy interfejs z klawiatura, padami i potencjometrami do PC - Launckey Mini MK3 i jestem wiecej niz zadowolony z tego, co laik moze z tego wyciagnac. Wiec poki co raczej skupie sie na tym, ale ma