Wpis z mikrobloga

@Antorus: a najlepszy jest @Blackpill_RAW , który notorycznie sra artami nt stosunku długości ramienia do fiuta, będąc jednocześnie wysokim i, co sam przyznaje, nie najbrzydszym, a jego kobiece porażki umiejscawia w problemach psychicznych. Mając przed lustrem źródło problemów większości ludzi na tagu (fobie społeczne, depresja), zatruwa innym umysły pierdołami o kwadratowych szczękach, potęgując spirale s----------a.
  • Odpowiedz
@ForTheEvulz: Reagować, wyjaśniać, próbować pomóc. Ale do tego wymagana jest chęć też drugiej strony. Tymczasem tam się nawet wejść czasem nie da bo z błotem zmieszają od razu. Nie każdy przegryw to frustrat mizogin, ale to właśnie ci są ich rzecznikami w każdym miejscu ciągnąc nawet tych w porządku w jeszcze większe bagno.
  • Odpowiedz
@prosty_banan: przecież napisałem, że jest mały % tych co są bo mieli trudne życie, ale jest to mniejszość, reszta jest po prostu leniwa lub z-----a, ale to tylko i wyłącznie ich wina (w przypadku ich z-------h cech charakteru)
  • Odpowiedz
Uwierzcie mi lub nie ale jakbym teraz miał wybierać dokładnie taką sama dziewczynę różniąca się tylko i wyłącznie dziewictwem to bym brał nie dziewicę.

Powody:

1. Dziewica będzie ciekawa innego faceta, taka ludzka natura i tego się nie da ominąć. Może was kochać ale będzie się zastanawiać czy z innym nie byłoby jej lepiej, czy ma innego, czy inaczej to robi. Nie dziewica wie jak to wygląda i niczego nie będzie szukać, doceni dobry warsztat.

2. Wszystkiego jej trzeba uczyć, jeśli myślicie że s--s idzie tak gładko jak na p---o to was zaskoczę i przykładowo złe ustawienie nóg partnerki może wam blokować dostęp albo zle dopasowanie ruchów może spowodować, że będzie wam wypadał co 3 ruchy. Robienie loda to samo.

3. Życie to nie p---o i te wszystkie face fucki do porzygu i double anale które to sobie wyobrażacie u partnerki dzieją się w sypialniach może u 0.01% fetyszystów. Przykro mi niszczyć wasze marzenia ale statystycznie jest duuużo większe prawdopodobieństwo, że w kilkuletnim związku partnerka w ogóle nie będzie brać do ust niż, że pozwoli się w nie z całej siły pieprzyć


@
  • Odpowiedz
@Herubin: Nie mówię preferencjach tylko irracjonalnej nienawiści do każdego kto śmie się z nimi nie zgadzać. O generalizacji, zamykaniu się bańce, napędzaniu szkodliwego dla nich samych fanatyzmu. Jaką to może tworzyć wartość dodaną do społeczności? Potencjalnie dobrzy ludzie mają mózgi wyprane pillami. Ja proponuję żeby Ci co te pille propagują sobie je w dupę wsadzili. Tak najlepiej będzie dla wszystkich( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saudade:

Reagować, wyjaśniać, próbować pomóc. Ale do tego wymagana jest chęć też drugiej strony.

Chyba jeszcze nie dostałeś porządnego wiadra pomyj od nich, że masz takie pomysły. Proponuje lepsze rozwiązanie, daj im to czego chcą, nic nie wywołuje takiego bólu dupska jak przyznanie takiemu racji, że jest odpadem. Nagle przegryw zaczyna się zachowywać jak gruba locha której powiedziano, że jest gruba. Lepsza zabawa.
  • Odpowiedz
@temekx: I tak i nie... "Przecież wszystkie dostępne badania pokazują, że niedziewice częściej zdradzają w małżeństwie, a małżeństwo z niedziewicą ma większe prawdopodobieństwo rozwodu." masz na myśli patolę co zaczęła w wieku 12-15 lat, to tak, ale uwierz mi nawet jakby taka patola była jakimś cudem dziewicą do małżeństwa to i tak doszłoby do rozwodu.

My tu mówimy o normalnych dziewczynach co miały swój pierwszy raz po 18-tce.

A poza
  • Odpowiedz
@temekx: tak btw ty tak na serio?

"I jeszcze robienie z ruchania fizyki kwantowej, jprd xDD
I jeszcze mówienie, że życie to nie p---o, bo locha traktuje cię jak betabankomat i s--s jest raz na tydzień i tylko po bożemu xD"

Są ludzie co mogą to robić 5x dziennie, a są tacy co raz na tydzień to dużo... słyszałeś o czymś takim
  • Odpowiedz