Wpis z mikrobloga

I w takiej sytuacji ty udzielasz im pragmatycznych, i pragmatycznie słusznych, porad, ale oni już patrzą z punktu widzenia ideologii xd


@tak_ze_ten: Nie byłoby w tym nawet nic złego gdyby chociaż sobie zdawali sprawę z własnego idiotyzmu. Pożądanie dziewicy bierze się z tego, że sami są prawiczkami, bo gdyby mogli to by sami ruchali jak popadnie, a te poczucie samotności bierze się z niskiego poczucia własnej wartości, które kobieta ma w
Ani kilka, ani trolli. Zapraszam na ich tag. Zdębieć idzie jakie w jakie bzdury można wierzyć i ile jadu można lać na bogu ducha winnych ludzi. Tam praktycznie każdy ma jakiś problem. Jedni z faktycznych uwarunkowań społecznych, drudzy z czystego zacietrzewienia wtłoczonego im do głowy przez frustratów którzy biorą sobie losowe terminy z różnych dziedzin wiedzy żeby wycierać sobie nimi mordę nie rozumiejąc co one faktycznie oznaczają. Nie wiedzą co to prawdopodobieństwo,
Ale broda to nie dziewictwo. XD Każdy może je mieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie to hipokryzja jak facet się "wyszaleje", a potem marzy mu się dziewica. Zawsze takich wyśmiewałam. :)


@Morgana_: Nie ma takich, chyba że z 2% bo maja taki fetysz. Już widze jak doświadczony dżolo chce na kobietę dziewicę która musi się przełamać do pozycji na pieska ( ͡° ͜ʖ ͡
@niebieskieniebo:

jak zwykle prawdziwe przegrywy dostają po dupie przez dzbanów trolli z tagu #przegryw

+1

I jeszcze takie osoby jak @tajemniczygosc: @tak_ze_ten: @Saudade: czyta różne trollowe gówno kilku najbardziej aktywnych trolli biorąc je na serio tylko się przekonuje, że nie warto nikomu pomagać i uważają, że przegrywy to tylko rozwydrzone nieroby, które się nie myją, bo zaczęli wyznawać jakąś ideologię.
@Kowixx: Przecież dziewczyny bez doświadczenia to zazwyczaj kłody i nic nie robią w łóżku :D raz dojdzie i ma dosyć :D Nie przeszkadza mi to że dziewczyna miała przede mną partnerów, o ile naprawdę nie przesadziła w tym aspekcie :D Ale nieswojego dziecka bym nie przygarnął choćby nie wiem jak ładna i dobra w łóżku była :)
Kiedyś się spotykałem z taką z dzieckiem, nigdy na nic czasu nie miała bo
Nie chcę się specjalnie bawić w adwokata diabła, ale co kogo obchodzi kto jakiego partnera sobie szuka?
Przegrywa mają swoje wymagania. Obiektywnie głupie i nieszkodliwe, więc po co ta dyskusja? No jasne, że dla atencji! I być może dlatego, bo wysrywy z tagu przegryw uderzają u niektórych w czułą strunę. Np. użytkowniczka @Kowixx: niby nie chce mieć z przegrywami nic wspólnego, a jednak ich zaczepia zamiast ignorować.

W języku polskim nie
@push3k-pro: po pierwsze nie myją się i to nie jest obraza tylko fakt.

Po drugie napisałem że prawdziwy przegryw zawsze powie że to jest czyjaś wina. Bo ktoś nie widzi w nim wartości, bo dziewczyny wolą kogoś innego, bo rodzice, bo sąsiad, bo koledzy w szkole.

Są jednostki które sobie radzą z powyższymi przeciwnościami jak i takie które sobie nie radzą. To selekcja naturalna jakkolwiek to brzmi. Jako inteligentny ssak możesz
Ty dalej nie rozumiesz. Jak ktoś chce dziewicę, to niech będzie prawiczkiem

ja też nie rozumiem :p on niczego nie żąda, niczego nie postuluje, ot taką ma fantazję erotyczną, nie jest tak, że chce dziewicy z powodów ideologicznych, tylko, o ile dobrze zrozumiałem, chciałby jako doświadczony już w tych sprawach facet przespać się z dziewczyną, która jest niedoświadczona, bo wydaje mu się to ciekawe; wątpię też, by właściwie było rozpatrywanie tego w
@Kowixx: oprócz klasycznych przegrywów jeszcze istnieje drugi "level" wtajemniczenia w to dziadostwo. I ten level jest już społecznie szkodliwy, bym wręcz powiedział że niebezpieczny.

Mowa o redpillersach, blackpillersach, braciach samiec, mgtowach i innych tego typu wynalazkach. W łagodnej formie nawet można się z nimi w wielu aspektach zgadzać, jednak ich poglądy często idą w ekstremalną formę, w której wręcz zachęcają do tego, że kobietom nie powinno się pomagać jak są w