Wpis z mikrobloga

I tak i nie... "Przecież wszystkie dostępne badania pokazują, że niedziewice częściej zdradzają w małżeństwie, a małżeństwo z niedziewicą ma większe prawdopodobieństwo rozwodu." masz na myśli patolę co zaczęła w wieku 12-15 lat, to tak, ale uwierz mi nawet jakby taka patola była jakimś cudem dziewicą do małżeństwa to i tak doszłoby do rozwodu.

My tu mówimy o normalnych dziewczynach co miały swój pierwszy raz po 18-tce.


@CarpetKnight97: Nawet mi się nie chce odpisywać na taki poziom białorycerstwa.
Napisałem wyraźnie co pokazują badania. Ty wymyśliłeś sobie, że chodzi o patolę, a nie "normalne(xD) dziewczyny. Te badania nic takiego nie pokazują. {rzestań wymyślać tezy, które pasują pod twóje zaspermione
  • Odpowiedz
@Antorus: czasem dobrze sie czytalo te redpillowe komentarze. Blackpill w jakims stopniu uswiadamial dlaczego kobiety w zdecydowanej wiekszosci wola tych niegrzecznych niz spokojnych chłopaczkow. To bylo ok, ale kiedy zaczelo sie p---------e typu: "Nie masz kwadratowej szczeki? Na zawsze bedziesz sam." No to koles poplynal ze skrajnsci w skrajnosc. Szkoda jedynie ludzi, ktorzy siedza caly czas w domu, badz nie maja zadnego doswiadczenia i bezkrytycznie lykaja to p---------e
  • Odpowiedz
@Kowixx: Nie ładnie się tak śmiać. Ogólnie to ten temat jest już tak przeruchany, że kobiety tracą dziewictwo od samego oglądania tych wpisów.
  • Odpowiedz
Przecież wszystkie dostępne badania pokazują, że niedziewice częściej zdradzają w małżeństwie, a małżeństwo z niedziewicą ma większe prawdopodobieństwo rozwodu.


@temekx: te badania co były obalane 8 razy? weź podlinkuj :D
  • Odpowiedz
@temekx: Po pierwsze to jakie badania, konkretnie, na jak dużej grupie i w jakim środowisku przeprowadzone?

Chcesz mi wmówić, że ogólnie mówiąc "patola" ma zawsze stabilne związki i to ludzie z normalnych domów częściej się rozwodzą np. 10 razy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"1. Badania pokazują, żę rozwód to jedna z najbardziej strasujących rzeczy w życiu dla mężczyzny"
No tak dla kobiety
  • Odpowiedz
jestem baba wiec nie wiem, ale podejrzewam że, mając przed sobą piękna kobietę, o tym się po prostu nie myśli tylko cieszy się chwilą ¯\(ツ)/¯


@Kowixx: słowo "chwilą" jest tu bardzo trafne.

Jeśli ktoś chce z kobietą być tylko chwilę na zapewnienie sobie przyjemności to w takie rzeczy oczywiście nie
  • Odpowiedz
@CarpetKnight97:

przecież napisałem, że jest mały % tych co są bo mieli trudne życie, ale jest to mniejszość, reszta jest po prostu leniwa lub z-----a, ale to tylko i wyłącznie ich wina (w przypadku ich z-------h cech charakteru)

Bullshit.
  • Odpowiedz
@Hubby: Ten mem traci sens, kiedy człowiekowi stuka trzydziestka i okazuje się, że osiemnastki lecą na samą różnicę wieku. Totalny bezsens brać wtedy rówieśniczki, które w tym czasie już mają bardzo często jakieś problemy pod kopułą ¯\_(ツ)_/¯ Btw. i tak najlepiej brać takie w okolicach 23-25
  • Odpowiedz
@Tasanga

Mnie zastanawia dlaczego przegrywy są takimi hipokrytami.


jak hipokrytami, większość jest prawiczkami to chcą kogoś na swoim poziomie doświadczenia, co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
każdy chciałby być pierwszym partnerem seksualnym swojej kobiety


@Shatter: jak widać powyżej nie każdy, nie bardzo nawet widzę powód, dla którego miałbym coś takiego woleć. No i dobrze rozumiem, że oczywiście powienienem tego wymagać też od siebie? Bo przecież ja tak samo jestem jej, jak ona moja

No ja mam to szczęście, ale jak tak sobie pomyśleć, to jak przypadkiem przyjdzie Ci do głowy wyobrazić sobie jak twoja żona spędzała
  • Odpowiedz