Wpis z mikrobloga

Wczoraj poszedłem na randkę z #tinder i chyba czas porzucić nadzieję. Dziewczyna od początku spotkania zdystansowana i powiedziała wprost, że myślała, że jestem wyższy.Przeszlismy się jeszcze kawałek, później stwierdziłem, że boli mnie noga i muszę wracać xD. Dodam, że przed spotkaniem dawała dużo atencji. Ona sama na oko 160 cm, średniej urody, babyface, niskiej inteligencji, problemy z wysławianiem. Ja 178cm, często słyszałem od dziewczyn, że jestem przystojny. Przyznam się Mirki, że zabolało.
#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #wzrost #przegryw #blackpill
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@A___M91: heh, ja miałam podobnie po spotkaniu z jednym wykopkiem, najpierw nie chciał się wymienić zdjęciami, a później jak tylko stanęłam w drzwiach miejsca, w którym się spotkaliśmy zrobił taką minę, że już wiedziałam, że można sobie darować tę szopkę.
  • Odpowiedz
Gdyby karlica 160cm mi powiedziała, że jestem dla niej za niski (a mam 175cm, więc przy mnie tym bardziej by to powiedziała) - od razu bym zawrócił i się z nią pożegnał.


@Thachi: Łatwo tak mówić co byś zrobił, idziesz na randkę z pozytywnym nastawieniem i znienacka dostajesz takiego gonga. Śmiem wątpić, że większość osób na tagu umiałaby od razu zripostować, bo jakby umieli to by nie byli przegrywami.
  • Odpowiedz