Wpis z mikrobloga

Wczoraj poszedłem na randkę z #tinder i chyba czas porzucić nadzieję. Dziewczyna od początku spotkania zdystansowana i powiedziała wprost, że myślała, że jestem wyższy.Przeszlismy się jeszcze kawałek, później stwierdziłem, że boli mnie noga i muszę wracać xD. Dodam, że przed spotkaniem dawała dużo atencji. Ona sama na oko 160 cm, średniej urody, babyface, niskiej inteligencji, problemy z wysławianiem. Ja 178cm, często słyszałem od dziewczyn, że jestem przystojny. Przyznam się Mirki, że zabolało.
#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #wzrost #przegryw #blackpill
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@A___M91: spodziewałeś się, że na pierwszej randce rzuci się na Ciebie? :D tinder to wirtual, relację trzeba zbudować w realu od podstaw :D
  • Odpowiedz
Dziewczyna od początku spotkania zdystansowana i powiedziała wprost, że myślała, że jestem wyższy


@A___M91: Trzeba było mieć godność i zripostować "a ja myślałem, że ty jesteś ładniejsza", odwrócić się na pięcie i odejść.
  • Odpowiedz
później stwierdziłem, że boli mnie noga i muszę wracać


@A___M91: na serio nic lepszego nie mogłeś wymyślić? xD

średniej urody, babyface, niskiej inteligencji, problemy z wysławianiem


@A___M91: uuuu mocno cię zapiekło jak cię pocisnęła o wzrost xD
  • Odpowiedz
No to jeśli miała problem z wysławianiem, to było jej pocisnąć i pójść ze spotkania, a nie udawać, że Cię noga boli. No chłopie, proszę Cię.


@piotrullo: ale jak ktoś ma empatię to ciężko komuś sprawić przykrość, bo potrafi postawić się w czyiś butach i nie chciałby aby ktoś tak jego potraktował. A tutaj laska nic złego nie zrobiła aby spotkać ją miała jakaś kara. To op wymyślił tani ból nogi. No chyba że miała by ją spotkać kara za to że jest głupia i ograniczona.

Żle to by było jakby op nic nie zrobił, tylko spędził z nią całe spotkanie. A tak przynajmniej sobie poszedł jak mu nie
  • Odpowiedz