Wpis z mikrobloga

Radek był zdeterminowany startować by przejęć pałac prezydencki. Znając jego charakter i to, że jednym z jego hobby jest maskrowanie pisowców to nagle ta kampania nabrałaby niesamowitego tempa (paski w pompie nie wyrabiałby a kaczyńskiemu sasin nie wytrzymywałby tempa przynoszenia bigosu na nowogrodzkiej słysząc codziennie Sikorskiego). Pewnie przy wykorzystaniu jego znajomości Polska oddaliłaby widmo zamordyzmu. Ale nie, bo borysek razem z wierchuszką wolą mieć smycz (tą smyczą właśnie zawiązali sobie pętle na szyji) by trzymać za mordę stołek prezydencki. Czy Sikorski był umaczany w afery? Oj tak. Wpieprzał ośmiorniczki? Aż mu się uszy trzęsły. Ale miałby jaja stanąć do walki z całą propagandą #tvpis w przeciwieństwie do kidawy (ją zjedli na starcie) czy czaskowskiego (go zjedli jeszcze przed).

A no jeszcze muszę wam przypomnieć bo pisali, że na wykopie miał tylko poparcie obudzone przez bojówki PO. Otóż na Twitterze wygrywał w sondzie z czaskowskim 80 do 20. Twitter,fb,gazeta.pl wszędzie tam gdzie była społeczność PO, ich wyborcy chcieli Sikorskiego bo mieli by w końcu lidera. Lidera który jest chamem,ma ego ale ma też zbudowany przez lata autorytet. I naprawdę po latach Schetyny i Kidawy wyborcy PO mogliby ruszyć do ofensywy a nie siedzieć i wysłuchiwać kolejnych i kolejnych wpadek ich liderów. A poza tym najważniejsze po wszystkich czystkach jakie zostały dokonane w partii naprawdę Sikorski był ostatnim politykiem PO który miał po prostu kompetencje. Jedyny polityk co obył się na świecie a nie siedział i srał przed pisem jak PO od 2014.
#polityka #sikorski #sikorski2020 #wybory #bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #4konserwy
s.....a - Radek był zdeterminowany startować by przejęć pałac prezydencki. Znając jeg...

źródło: comment_1589570054CQD4x9ezj9PSCGI2Nwn8oV.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutnykolega: nie wiem czemu w Polsce jest jakiś strach przed ludźmi, którzy coś osiągnęli i są swiadomi swojej wartości. Nawet jeśli coś znaczysz i osiągnąłeś to swoją ciężką pracą musisz się ukorzyć. Jeśli chcesz być politykiem i mieć posłuch musisz być taką Beacią Szydło żeby cię ludzie pokochali, bo widzą kogoś takiego w odbiciu lustra. Jeśli pojawi się ktoś lepszy trzeba go ściągnąć na dół, jak w eksperymencie z tymi
  • Odpowiedz
@smutnykolega: Myślę, że będziemy wspominać ten dzień jako początek upadku PO i projektu Koalicji Obywatelskiej. Jakoś siłą rozpędu Tuska i ośmiu lat prosperity trzymali się na drugim miejscu polskiej sceny politycznej. Niestety szereg decyzji kadrowych, miałkość przekazu i odejście od liberalnych ideałów spowodowało, że odwróciło się wiele dawnych wyborców, a nowych brakuje.

Teraz, w momencie kiedy potrzeba silnego prezydenta, aby nie tylko powstrzymał postępującą destrukcję kraju, ale także odbudował zaufanie
  • Odpowiedz
@acetone: przecież nie ma alternatywy dla PO, żeby mogła stracić 2 miejsce. Podobnie jak z tym, że ludzie glosuja mimo wszystko na PIS, bo nie mają alternatywnej partii która mogłaby przejąć rządy. Większość Polaków jest względnie konserwatywna i ciężko będzie wyborcom PO zmienić opcje np. na Lewicę (bardzo lewicowy światopogląd i ultra socjal przez nią proponowany, którego Polacy mają już po dziurki w nosie)
  • Odpowiedz
@mirage50: Nie ma alternatywy, ale jest próżnia na scenie politycznej w tym miejscu. Projekty w stylu Nowoczesnej, Kukiz '15 czy Hołowni to pokazują, dostając po kilkanaście procent w wyborach. Niestety znikają równie szybko jak się pojawiają. Być może jeden z takich projektów zagości w końcu na dłużej.

Ewentualnie większość elektoratu po prostu stąd wyjedzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mirage50: jest nowy PSL pod przywództwem WKK, po za tym po wyborach prezydenckich powstanie partia skupiona wokół Hołowni. Więc alternatywy się pojawią przyroda nie znosi próżni. Myślę, że gdyby nie wałki Pihowicza i wpadki Petru taką alternatywą byłaby też Nowoczesna w 2016r. bili się o fotel lidera z PiS.
  • Odpowiedz
Sikorski to taka osoba która w-----a cię swoją arogancją na pierwszy rzut oka, czujesz niechęć, ale później widzisz w nim swojego guru, wygrywa i podążasz za nim


@mirage50: Mnie w-----a cały czas. (Co nie ma nic wspólnego z moją oceną jego jako polityka). Tym niemniej, powtarzam sobie, że jeśli kobieta tej klasy i umysłu co Appelbaum go wybrała i wytrzymuje z nim, facet musi mieć ukryte zalety.
  • Odpowiedz
@smutnykolega: ta k---a badanie twitterowe. W badaniu twitterowym to Bosak mógłby zostać prezydentem. PO na pewno ma dostęp do sondażowni ze znacznie lepszymi metodologiami niż mądrości mirków z Wykopu i ćwierkaczy. I one jednoznacznie pokazywały, że Trzaskowski i Tusk są najlepszymi kandydatami.

Sorry mordy, szanuję Sikorskiego, jednakże bycie bucem to jest coś co może trafia do Mirasów, ale nie do powiatowych Polaków. Gość by się nadał na premiera, marszałka, nie
  • Odpowiedz
A sam Trzaskowski kandydował by na prezydenta prędzej czy później zapewne. Ryzykowny ruch ze strony Platformy, że go teraz wystawiła, choć może to popłacić.
  • Odpowiedz
@mirage50: bo to człowiek który ma cholernie silny charakter, pisowskie mendy mogą go opluwać, ale nikt nie może mu zarzucić, że chciałby dobrze dla Polski. Jasne, jego wizja jest inna, ale to wciąż mąż stanu, człowiek który swoimi działaniami udowodnił, że jest wielkim człowiekiem.
  • Odpowiedz
Sorry mordy, szanuję Sikorskiego, jednakże bycie bucem to jest coś co może trafia do Mirasów, ale nie do powiatowych Polaków.


@Kriegs: do powiatowych Polaków tym bardziej nie trafi Trzaskowski spuszczający się nad swoją znajomością francuskiego, studiami w Natolinie, który dodatkowo jest mocno antyklerykalny. I mówiący, że CPK jest niepotrzebny, bo powstaje lotnisko w Berlinie (wiem, kontekst był nieco inny, ale można z tego zrobić dobry viral).
  • Odpowiedz
@Rino91: nie wiem gdzie Trzaskowski się spuszczał nad tymi rzeczami a inwestycja w CPK to aktualnie jest totalnie skompromitowana i sami PiSowcy o tym dobrze wiedzą xD
  • Odpowiedz
nie wiem gdzie Trzaskowski się spuszczał nad tymi rzeczami


@Kriegs: w słynnym poście na fejsbuku opublikowanym przy okazji 10. rocznicy śmierci Bronisława Geremka.
  • Odpowiedz
Sikorski to taka osoba która w-----a cię swoją arogancją na pierwszy rzut oka, czujesz niechęć, ale później widzisz w nim swojego guru, wygrywa i podążasz za nim


@mirage50: Mnie w-----a cały czas. (Co nie ma nic wspólnego z moją oceną jego jako polityka). Tym niemniej, powtarzam sobie, że jeśli kobieta tej klasy i umysłu co Appelbaum go wybrała i wytrzymuje z nim, facet musi mieć ukryte zalety.

@Andreth:
  • Odpowiedz
@smutnykolega:
PO pod koniec swoich rządów było totalnie odcięte od tego co się dzieje w kraju, jakie są oczekiwania ludzi i czego oczekują wyborcy.
Żyli w jakimś swoim wyimaginowanym światku, gdzie ich wyborcy wręcz krzyczeli im nad uchem przez megafon, a ci w ogóle tego nie słuchali.
Co prawda w wyborach coś tam udało im się ugrać na antyPiSie, ale coraz gorzej tam się działo, a ta partia była coraz bardziej ślepa.

PO nie widzi, PO nie analizuje, PO nie wie, oni kompletnie nie mają na siebie pomysłu, a co najgorsze, nie wyciągają wniosków z porażek tylko dalej popełniają te
  • Odpowiedz