Wpis z mikrobloga

Który samochód jest lepszy? Mowa tylko o nowym samochodzie. Pytanie o subiektywną ocenę.

Na pewno będę chcieć wzmocnionej obudowy silnika, możliwie systemu rozpoznawania znaków/tempomatu z zachowaniem odległości od poprzedzającego auta/asystent pasa ruchu.

Tylko VW caddy znam z tego zestawienia, egzemplarzowi w którym rok jeździłem w poprzedniej pracy dobiłem licznik z 360k do 500k i nic nie wskazywało że miałby ten samochód się kończyć, ale reszty modeli nie znam a wiem że są tańsze.

#motoryzacja #przedsiebiorczosc #pytanie #biznes #volkswagen #citroen #opel #dacia #renault #samochody

Odp.?

  • VW Caddy 45.5% (30)
  • OPEL Combo Cargo 12.1% (8)
  • CITROEN Berlingo 27.3% (18)
  • DACIA Dokker Van 15.2% (10)

Oddanych głosów: 66

  • 7
@smutny_login: jeździłem służbowym Berlingo z 2013 - rewelacyjna fura. Diesel 1.6 HDI nie do zarżnięcia, komfortowe zawieszenie, w wersjach osobowych masz zwykle dużo lepsze wyposażenie (ja trafiłem wersję ze wzmocnionym silnikiem, automatyczną klimą, tempomatem i innymi bajerami). Ale jak chcesz przepłacać to kupuj VW ( ͡ ͜ʖ ͡)
@smutny_login: Caddy jest za drogie. Nawet gdyby strasznie zależało ci na cenie do nie bierz Dacii. Wszystko trzeszczy skrzypi (wiem, że takie są stereotypy ale tak jest naprawde). Nawet jak obracasz kierownice (co raczej jest nieuniknione) to trzeszczy. Opel Combo Cargo i Berlingo to dosyć zbliżone samochody, ja jednak bralbym Opla