Wpis z mikrobloga

#nato to taki sojusz Schrödingera. Z jednej strony to niewyobrażalna potęga, która zniszczyła, przemieliła, rozgromiła Rosję nawet nie wjeżdzając. Z drugiej to nieistotny twór, którego Rosja wcale nie będzie się obawiać atakując Polskę po zdobyciu Ukrainy, więc musimy przekazać ukrom cały swój sprzęt.
Czekam na fikołki.
#ukraina #wojna #rosja #heheszki #bekazukrofilow
  • 29
Więc tym bardziej możemy chyba spać spokojnie, będąc członkiem sojuszu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

W obliczu potęgi i solidności sojuszu upadek Ukrainy (który nadchodzi) nie powinien być dla nas zagrożeniem.


@IlikeTrains: Ale czemu niby mamy opuścić w potrzebie demokratyczny kraj?
Niech się autorytarne dupki boją naszej potęgi, będziemy bronić demokracji wszędzie gdzie ona jest, to jest nasz obowiązek.

Poamgamy Ukrainie, bo jesteśmy ludźmi cywilizowanymi i chcemy bronić
Więc tym bardziej możemy chyba spać spokojnie, będąc członkiem sojuszu? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@IlikeTrains: Zagrożeniem dla nas nie jest inwazja Rosji na NATO w razie upadku Ukrainy (gdyby Ukraina padła w marcu 2022 jak sobie Putin wymarzył, to co innego). Zagrożeniem dla nas jest katastroficzne pogorszenie się sytuacji bezpieczeństwa w razie upadku Ukrainy. W razie pełnego upadku dodatkowe pół tysiąca kilometrów granicy z Rosją, masowy kryzys
Mów za siebie. Twoim obowiązkiem jest szerzenie ukraińskiej propagandy na wykopie.

Ja natomiast jestem Polakiem z dziada pradziada i pytałem, czy powinniśmy się czegokolwiek obawiać, skoro NATO pomaga nawet krajom spoza sojuszu.


@IlikeTrains: W dupe mnie pocałuj iwan iwanowiczu, zapraszam na discorda :D
Przekonamy się kto kim jest
Jakiego discorda, o co chodzi? Kolejny przekręt twoich rodaków oszustów z OLX?


@IlikeTrains: Takie oszustow jak z karetka czy z starlinkami używając zdjęć z USA ebaya??? xD
Wysłałem ci na PW dawaj
Zagrożeniem dla nas nie jest inwazja Rosji na NATO w razie upadku Ukrainy (gdyby Ukraina padła w marcu 2022 jak sobie Putin wymarzył, to co innego). [...]


@JPRW: Dzięki za merytoryczną odpowiedź. Jak widzisz takie są tutaj mniejszością.
Oczywiście bezpośrednia inwazja to nie jedyne zagrożenie, jakie należy rozważać. Jednak część z tych rzeczy (np. status Polski jako zaplecza partyzantów) byłoby na nasze własne życzenie, a z innymi problemami powinni pomóc nasi
@IlikeTrains: my nie powinnismy sie niczego obawiac jesli chodzi o wojne przeciez to kazdy glupi wie, ale jesli chodzi o biznes to wygrana ukrainy jest nam na reke, usa znowu jest na reke to ze europa sie troche zaczęła zbroic. Ogolnie dobry biznes pozniej bedzie odbudowa ukrainy, moze bedziemy jakis ich sprzet serwisowqc albo cos im sprzedawac, do tego politycy z kasy na odbudowe hajs oczywiscie sobie do kieszeni troche zawina,
@IlikeTrains: o jakim ty upadku #!$%@? kacapski smietniku XDDDD twoi #!$%@? rodacy #!$%@? Bachmutu co miał 70k mieszkańców nie potrafia zdobyc od roku i co tydzien tylko „już prawie” „jeszcze chwila” „bachmut pada” a Bachmut wyglada tak w skali kraju jakbyś nie wiedział xDDDDDDDDDD a czy roSSja nie boi się NATO? No cóż, jeśli się nie boja to czemu nie pozwolili Ukrainie dołączyć? Czemu się srali do Finlandii i Szwecji ze
Rafonixkozak2008Pl - @IlikeTrains: o jakim ty upadku #!$%@? kacapski smietniku XDDDD ...

źródło: IMG_9976

Pobierz