Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Ale dzisiaj kartkę znalazłem za szybą.
Kierowca (a w zasadzie chyba kierownica #pdk) Kałdi (ten typu wg. mnie cztery zera na masce piąte za kółkiem) z przodu miał co najmniej metr wolnego miejsca, jak nie więcej, ale chciało mu się:
1. Robić zdjęcie
2. Iść do domu
3. Wydrukować je
4. Napisać ręcznie (czemu już nie na kompie? XD) wiadomość
5. Dopiero odjechać

Nie wiem, czy nigdy nie mieszkał w mieście czy szuka problemu na siłę czy może miał problem, bi torebki nie mógł sobie wrzucić do bagażnika. Tak czy siak - chciał bym też mieć tylko takie problemy w życiu jak on, bo sądząc po włożonej pracy w tę wiadomość innych raczej nie ma xD
No i nie wiem co ta #policja miała by zrobić jak by przyjechała, chyba tylko dać mu mandat za zawracanie dupy.

PS. Na niebiesko moja odpowiedź, którą jednak przerobię i zostawię na osobnej kartce za szybą tego Kałdi.
PS2. Tak, dało by się jeszcze bliżej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #niewiemjaktootagowac
Pobierz Gandezz - Ale dzisiaj kartkę znalazłem za szybą.
Kierowca (a w zasadzie chyba kierown...
źródło: comment_1589172933OSQ58W6atTqvufgKE1Fv4C.jpg
  • 106
przodu miał co najmniej metr wolnego miejsca, jak nie więcej, ale chciało mu się:

1. Robić zdjęcie

2. Iść do domu

3. Wydrukować je

4. Napisać ręcznie (czemu już nie na kompie? XD) wiadomość

5. Dopiero odjechać


@Gandezz: czasem warto (w tym przypadku widać że nie) poświęcić trochę czasu by kogoś skłonić do refleksji.

Zawsze możesz trafić na furiata który się kamery nie boi, nawet się nie zbliży na tyle żeby
Kiedyś trafisz na odpowiednią osobe i nauczysz się prawidłowo parkować jak zastaniesz swojego szrota zdemolowanego i jeszcze obskoczysz #!$%@? na deser, wtedy się skończą twoje wysrywy na wypok a będzie zderzenie z rzeczywistością piwniczaku XD


@Pavlo1983: Serio byś komuś uszkodził auto i spuścił #!$%@? bo nie potrafisz jezdzić? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gandezz: A jak ktoś miał zakupy czy coś i chciał je wrzucić do bagażnika? #!$%@?łeś i tyle, teraz szukasz wybielenia na Mirko.

@Prima_aprilis: normalnie wyjeżdżasz i wsadzasz do bagażnika, albo na fotele,

co to jest za szukanie problemów na siłę? nie ma wyznaczonych miejscach to nic z tym się nie zrobi
@Gandezz: jak z przodu miał co najmniej metr wolnego miejsca to spoko. Ale jeżeli to byl samochód, to trzeba myśleć o tym, że może wyjechać, na jego miejsce może wjechać też ktoś kto ma tak mało wyobraźni jak OP i zostawi także 10 cm. I elo