Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Ale dzisiaj kartkę znalazłem za szybą.
Kierowca (a w zasadzie chyba kierownica #pdk) Kałdi (ten typu wg. mnie cztery zera na masce piąte za kółkiem) z przodu miał co najmniej metr wolnego miejsca, jak nie więcej, ale chciało mu się:
1. Robić zdjęcie
2. Iść do domu
3. Wydrukować je
4. Napisać ręcznie (czemu już nie na kompie? XD) wiadomość
5. Dopiero odjechać

Nie wiem, czy nigdy nie mieszkał w mieście czy szuka problemu na siłę czy może miał problem, bi torebki nie mógł sobie wrzucić do bagażnika. Tak czy siak - chciał bym też mieć tylko takie problemy w życiu jak on, bo sądząc po włożonej pracy w tę wiadomość innych raczej nie ma xD
No i nie wiem co ta #policja miała by zrobić jak by przyjechała, chyba tylko dać mu mandat za zawracanie d--y.

PS. Na niebiesko moja odpowiedź, którą jednak przerobię i zostawię na osobnej kartce za szybą tego Kałdi.
PS2. Tak, dało by się jeszcze bliżej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #niewiemjaktootagowac
Gandezz - Ale dzisiaj kartkę znalazłem za szybą.
Kierowca (a w zasadzie chyba kierown...

źródło: comment_1589172933OSQ58W6atTqvufgKE1Fv4C.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z przodu miał co najmniej metr wolnego miejsca


@Gandezz: To, że miał tyle miejsca jak Ty parkowałeś, nie znaczy, że będzie miał jak on wróci do samochodu.
  • Odpowiedz
@absinth: masz tyle miejsca że na raz wyjedziesz a jestem ciekaw jakbyś wyjechała gdybyś miała tylko tyle miejsca co na zdjęciu OPa i to jeszcze z dwóch stron. Wyjechałabyś może na 10 razy przy okazji p-------------c za każdym razem w jedno i drugie auto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ale tutaj głąbów. Piszę, że przed sobą nadal miała tyle miejsca, a wiem to przez to, że parkując tam wiedziałem, że samochód stojący przed nią nadal tam będzie stał do ok.12-13, więc nie wiem, w czym mają problem osoby piszące "nie wiesz czy coś przed nią by nie zaparkowało hurr durr" XD
  • Odpowiedz
@Rst00: odległość między płotkiem (on jest bliżej niż znak) a słupem z lustrami wynosi ok. 4.65m, mój samochód ma około 4.47m więc... + OP napisał, że z przodu było wolne pół metra. no i jakbym musiała to i na 20 razy bym wyjeżdżała, ale bym wyjechała ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Gandezz: Co to za głupi argument ze z przodu ma dużo miejsca? ma teraz, za chwile podjedzie drugi taki sprytny jak Ty i też przyklei sie do zderzaka z przodu i co wtedy? Egoiści, skoro uważasz że dobrze robisz to oddaj prawo jazdy. Ja rozumiem to w ten sposób, że jeśli tak podjeżdzasz to Ci nie zależy i wychodzisz z założenia że od tego są zderzaki ;)
  • Odpowiedz
@Gandezz: Ja często wychodząc z pracy miałem takie akcje. Z przodu często zostawiam sobie dużo miejsca bo czujniki mam tylko z tyłu. Ktoś uważa, że to normalne, żeby zostawiać tak mało miejsca i parkować/wyjeżdżać potem przez 5minut? Dla mnie nie. Zostawianie 1m też nie jest normalne ale zderzak w zderzak to rak.

Moje to Lancer po lewej.
Traviu - @Gandezz: Ja często wychodząc z pracy miałem takie akcje. Z przodu często zo...

źródło: comment_1589212427U0Ga51jUSOEIi8Npm9IAf2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Oho zlot wykopowych mistrzów kierownicy.
To że wy wyjedziecie i macie ochotę się bawić 5 minut żeby wyjechać z miejsca parkingowego to fajnie, ale bierzcie pod uwagę że ktoś może być mniej ogarnięty jak wy i w efekcie będziecie mieli porysowane pół samochodu.
Jaki ten naród jest pusty to nie mam pytań,czy to taki problem zostawić te pół metra-metr odstępu?Wychodzi na to że tak bo po co sobie i komuś ułatwiać życie
  • Odpowiedz