Wpis z mikrobloga

@siwy92: Jeśli nie podobają nam się ceny to możemy nie kupować u danego prywaciarza. Jednak gdy urzędnicy w ramach pandemii walą na lewo i prawo lewe przetargi, a ustawa znosi ich odpowiedzialność, to jest to sprawa każdego z nas. Sasin i jego drukowanie kart wyborczych. SOP(dawny BOR) i #!$%@? limuzyn jedna za drugą, ponieważ dostają rozkazy szybszej jazdy
Są również polskie marki sklepów
@NiePrzekladajTegoNaJutro ja też mam pomysł na tych misiewiczow i sasinow. Trzeba zebrać ekipę dowiedzieć się gdzie mieszkają i wywieść ich na taczkach do lasu solidnie obić na wyjątkowych cwaniaków tylko wyjątkowe metody są skuteczne więc zamiast narzekać na złe w swojej idei państwo weźcie sprawy w swoje ręce
@piaskun87: polityk pis też zatrudnia ludzi, do zarządów spółek skarbu państwa tych z najbliższej rodziny, tych z dalszej to jakieś kierownicze stanowisko niższego szczebla. I co teraz powiedzie wy tfu przedsiębiorcy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piaskun87: popieram przedsiębiorców całym serduszkiem, jednak trzeba wziąć coś pod uwagę

Przedsiębiorca A:
- MUSI PRACOWAĆ, ŻEBY ZARABIAĆ NA SIEBIE I PENSJE DLA PRACOWNIKÓW
- nie pojechał przez to na protest

Przedsiębiorca B:
- "przedsiębiorcą" jest tylko z nazwy, płaci 3/4 pensji pod stołem, w księgowości wychodzi, że zarabia -5 złotych miesięcznie
- pojechał na protest

I ŻEBY NIE BYŁO
też jest pewnie przedsiębiorca C, który nie jest januszem i pojechał