Wpis z mikrobloga

Dostałem kilka zapytań na priv, odnośnie "ciemnej triady".
Czy to rzeczywiście kluczu do zainteresowania sobą kobiety? Czy kobiety serio lecą na bad-boyów?

Dla nieobeznanych, ciemna triada to zespół 3 cech osobowości: makiawelizm, psychopatia i narcyzm.
Istnieje wiele teorii jakoby były one pociągające dla kobiet, gdyż wielu kryminalistów takich jak Ted Bundy, czy Jeremy Meeks, są (byli) pożądani przez kobiety, jednocześnie mając bardzo "zły" (jak na standardy normalności) charakter.

Mit jakoby "zły charakter" przyciągał kobiety, został zaadoptowany również przez część społeczności blackpill. Co jest oczywiście gigantycznym cope-em.

Ten film, od Incel TV, powinien rozwiać Wasze wątpliwości, odnośnie "ciemnej triady"

Cytując fragment filmu:
"Nie ma makiawelizmu dla Twojego wzrostu
Nie ma narcyzmu dla Twojej twarzy
Nie ma psychopatii dla Twojej rasy"

To tak w skrócie. Kobiety nie pożądają Jeremy-ego Meeksa za dobry czy zły charakter. Pożądają go za twarz, wzrost i ogólny fenotyp.
To nie zły charakter kryminalistów warunkuje ich atrakcyjność. W więzieniach jest ogromna ilość brzydkich/niskich bad-boyów z ciemną triadą których kobiety mają... no sami wiecie gdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Będąc fizycznie atrakcyjnym jesteś w stanie zrekompensować tym WSZYSTKIE inne niedoskonałości swojej osoby. Bycie zwyrodniałym bandziorem również.
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #incel #bluepill #tfwnogf #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #psychologia #podrywajzwykopem
B.....W - Dostałem kilka zapytań na priv, odnośnie "ciemnej triady". 
Czy to rzeczyw...
  • 29
@Blackpill_RAW: Do poczytanie jeśli ktoś chce - https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobiety-kochaja-drani-czyli-ciemna-triada/
https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobiety-kochaja-drani-czyli-ciemna-triada/

Kobiety nie pożądają Jeremy-ego Meeksa za dobry czy zły charakter. Pożądają go za twarz, wzrost i ogólny fenotyp.

To nie zły charakter kryminalistów warunkuje ich atrakcyjność.


@Blackpill_RAW: Ewentualnie bądź jak Tomasz Komenda, który jak sie okazało ze dostanie od państwa kilka czy kilkanaście milionów złotych zaczął dostawać listy miłosne - https://david-durden.pl/sprawa-tomasza-komendy/ No ale przecież laski w ogóle nie lecą na kasę
@pijekubusplay: ten artykul o ciemnej triadzie opisuje chyba w 99% moja stara ktora manipulowala cala rodzina a najbardziej mna zeby jej 210cm bad boy wprowadzil sie do nas do kitki mimo #!$%@? mi po 4 kustoszach(spokojnie oddalem,mu i lekko poturbowalem jako 15latek xD przez to ze mial zero masy,bedac 25cm wyzszym wazyl 13kg mniej niz ja xD).Ta czarna triada to charakter moj i mojego kuzyna chada,dzieki byciu autystykiem mam praktycznie zerowy
@Blackpill_RAW: Tylko odniosę się krótko w ramach gościnnego komentarza.

O ile podkreślanie, że wygląd mężczyzny jest najważniejszy dla jego atrakcyjności seksualnej, jest sensowne, o tyle usilne próby udowodnienia, że wygląd to 100% sukcesu, to już absurd, z powodu którego przeciwnicy blackpilla mogą łatwo w niego walić opierając się o naukowe argumenty. Sam jestem przekonany na podstawie dostępnych danych, że wygląd jest bardzo ważny i stanowi 70-80% sukcesu mężczyzny, ale nie można