Wpis z mikrobloga

@mirek_januszy: Hołownia jedynie co bije to konia. Żaden z kandydatów nie ma stratu do Dudy. A całe te KO mogą Kaczyńskiemu naskoczyć. Wyruchał ich z Gowinem bez mydła. Bolą ich sraki, że sytuacja im się wymknęła, a byli tacy pewni z grodzkim na czele. Obawiam się, że lewactwo powinno się wybrać do apteki po towar pierwszej potrzeby w obecnej chwili, po maść na ból dupy. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@maczeta858 O, kolega do pomocy przyszedł? Żal mi was troszkę, nawet nie próbujcie się kryć z tą chorą miłością do PiSu XD
Ale że mam dobry humor, to odpowiem ci na twój zarzut - przeciez wyborcy pisu są bardzo wierzący, a jeszcze jak kandydat bądź sam prezydent identyfikuje się z kościołem, to nawet lepiej, więc Hołownia pasowałby do waszych "ram" prawda? A nie, no tak, zapomniałem taki #!$%@? XD nie wychodzi z
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: lol gościu coś nie trafiłeś bo wyborcą PISu nie jestem po prostu umiem w przeciwieństwie do większości zrozumieć o co w tym chodzi i jak Kaczyński rucha wszystkich swoich rywali w ich polityczną dupę. Jak dla mnie Hołownia mógł być papieżem co to zmienia? Nie ma chłop za grosz kompetencji i tyle. Został stworzony jako kandydat, jest tylko kukłą na czyjeś rozkazy.
  • Odpowiedz
@szalony_baklazan: w 2010 r. zawodnikiem Legii był Marcin Komorowski, wybory prezydenckie wygrał Bronisław Komorowski. W 2015 r. zawodnikiem Legii był Ondrej Duda, wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda. W 2020 r. zawodnikiem Legii jest Mateusz Hołownia, wybory prezydenckie wygrywa...
  • Odpowiedz
@mirek_januszy trochę bym się obawiał Hołowni on zajmuję się show-biznesem a nie polityką, obstawiam że ktoś za plecami kreuję jego kampanię wyborczą i jeśli wygra wybory będzie taka sama sytuacją jak z Zełeńskim na Ukrainie.
P.S Zełeński jest marionetką jednego z Oligarchów niestety nie pamiętam nazwiska ale można bez problemu znaleźć na Googlach
  • Odpowiedz
@maczeta858 Kaczyński rucha w dupę całą Polskę, tu się zgadzam. Tak on oficjalnie mówił kto za nim stoi, można łatwo znaleźć. Nie zmienia to faktu, że KAŻDY będzie lepszy od Dudy, nawet małpa

@Jachnucy Tak, przedstawił kto mu pomaga w organizacji całego tego "projektu"
Dla mnie ktoś, kto nie jest Duda, będzie zdecydowanie lepszym Prezydentem, tym bardziej że nie wywodzi się z żadnej partii, chyba że lubimy non stop oglądać te same
  • Odpowiedz