Wpis z mikrobloga

@promoklocki: do dużego się zmieści


@kwmaster: no właśnie, że się nie zmieści.
https://inpost.pl/pomoc-rodzaje-paczek-kurierskich
Gabaryt C ma rozmiar: wymiary 41 × 38 × 64 cm, a pudełko z tym zestawem ma (jeśli dobrze pamiętam 58 x 47 x 12 - i to nie uwzględniając dodatkowego kartonu ochronnego, w którym często firmy wysyłają lego).

Nie ma opcji zapakować go do paczkomatu, bo jak byś tym nie kręcił, zawsze jeden wymiar jest przynajmniej
Gabaryt C ma rozmiar: wymiary 41 × 38 × 64 cm, a pudełko z tym zestawem ma (...) 58 x 47 x 12

Nie ma opcji zapakować go do paczkomatu, bo jak byś tym nie kręcił, zawsze jeden wymiar jest przynajmniej o 10-12 cm za mały


@damw: A moim zdaniem wejdzie, zapominasz że paczkę można ułożyć po przekątnej. Tak jak kij golfowy 140cm można wysłać w paczke 100cm x 100cm
Arytmetyk - >Gabaryt C ma rozmiar: wymiary 41 × 38 × 64 cm, a pudełko z tym zestawem ...

źródło: comment_1588770855sfCC4LrhvRCa6F1sP4pLdB.jpg

Pobierz
A moim zdaniem wejdzie.


@Arytmetyk: często kupujesz lego? Dostałeś kiedyś paczkę, która nie była zapakowana w dodatkowy karton, który zwiększa te wymiary? Jeśli tak, to karton był idealnie dopasowany do rozmiaru pudełka lego (czy może było sporo luzu dookoła paczki)? Bo ja nigdy takiej przesyłki nie dostałem (w sensie idealnie przylegający karton do pudełka lego....
@Arytmetyk jeżeli przekątna tego prostokąta ma 55 to i tak się nie zmieści - tylko mam wrażenie że przekątna trójkąta na dole powinna mieć także 6 czyli wychodzi ze maksymalna wysokość opakowania powinna mieścić się w 43 cm.