Wpis z mikrobloga

Siema, bo problem mam.

Wie ktoś może co zrobić z takimi syfami na plecach, jakiś dobry specyfik czy coś? Większe krosty dziewczyna posmarowała mi maścią ichtiolową i zakleiła, pytanie zarazem do #niebieskiepaski bo męski problem jak i #rozowepaski bo wy tam laseczki znacie się nad różnymi maziami

No i w sumie pytam też #mikrokoksy bo może ktoś z was też miał hehe krostki na plecach

#kiciochpyta #kosmetyki
z.....s - Siema, bo problem mam.

Wie ktoś może co zrobić z takimi syfami na plecac...

źródło: comment_1588752439cZgKewQr4a6WfKC1n3RMB2.jpg

Pobierz
  • 57
@zartos: No to masz odpowiedz ¯\(ツ)/¯ jak na razie na tych twoich plecach nic strasznie złego się nie dzieje, ale jak dalej będziesz ruszał to masz prosta drogę do typowego trądziku z możliwym zapaleniem mieszków włosowych, a wtedy już zostanie ci tylko klindamycyna. Jak chcesz, żeby to szybciej zeszło to możesz na wieczór smarować benzacne (albo akneroxid - to samo tylko inny producent) albo skinorenem. Działają podobnie, ale niektórzy
@zartos: @rand0mized: Podbijam Dermatolog.
Tylko przygotuj się na bycie królikiem doświadczalnym. Może ci pomóc pierwszy specyfik i pewnie będzie to unidox albo cała gama innych specyfików. Ja po roku przyjmowania 2 leków i 4 maściach nie miałem już do tego cierpliwości.
W latach 15-18 twarz i plecy biało czerwono białe if you know what i mean. Później jakoś się unormowało (możliwe że najlepsze rozwiązanie to mniej fapaj więcej bzykaj).