Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: w ogóle mnie ten serwis #!$%@?ł.
To jest jedna laska, która zrobiła ze swojej dupy produkt. Ciekawe czy ma program partnerski dla spermiarzy xD
  • Odpowiedz
@Porucznik_Blaze: dej pan spokój, one dobrze wiedzą po co to robią i pasuje im takie traktowanie bo dobra $$ z tego jest.

Jak ktoś bóldupi o przedmiotowe traktowanie kobiet to jakas standardowo brzydka, upośledzona od ćpania lewaczka z neuropy, która nie może sobie klientów znaleźć a też by chciała zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: teraz już są nawet programy partnerskie, żeby otrzymywać jej gołą dupe w abonamencie

@Yudep: to subskrybcja. Program partnerski to by był gdybyś np. re-sellował jej dupę w swoim serwisie za prowizję :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szpongiel: no laski mają, ale jeśli trgo nie robią, to mają dokładnie takie same szanse, jak typowy chłop.

@Shatter: myślę, że ciut mniejszą ze względu, na stereotyp, że "baba, co ona tam może wiedzieć". Jednak to niemal pomijalne w tej dyskusji.
  • Odpowiedz
@deafpool: Jak wchodzę na swojego instagrama, to widzę, że obserwowane przeze mnie kobiety wrzucają zdjęcia ślubne/portrety zrobione przez siebie, zdjęcia z pracy, komiksy, zdjęcia miasta/przyrody (nie robione telefonem, tylko profesjonalne) itp. Sama wrzucam zdjęcia pociągów. Obserwujesz jakieś karyny i na tej podstawie twierdzisz, że wszystkie takie są?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: Nie zgodzę się. Kasia Gandor jest popularna.

@Shatter: nie wiem kto to ale na pewno nie ona jedna. Przecież napisałem, że ten stereotyp nie jest tak istotny. Gra jakąś rolę ale nie powoduje, że sytuacja jest zero-jedynkowa. Kobieta jak najbardziej może osiągnąć sukces/być rozpoznawalna dzięki merytorycznej treści bez pokazywania dupy.
  • Odpowiedz
sama prawda. Wystarczy wejść na instagram. Kobiety nie mają do zaoferowania temu światu nic prócz swoich cycków i gołych dup. To jest ich jedyny atut, bo o rozumie nawet nie ma co wspominać.


@deafpool: * niektóre kobiety, pozdrawiam
  • Odpowiedz