Wpis z mikrobloga

@Shatter: równie dobrze można powiedzieć, że ogromna większość znanych mężczyzn jest popularna z powodu, że dobrze kopie piłkę, pręży mięśnie lub chwali się drogimi samochodami. w sumie nie wiem po co się odzywam, skoro dobrze wiem, że walka z mizoginią na wykopie jest jak walka z wiatrakami. zgadzam się, że jest wiele kobiet, które do pokazania mają tylko wdzięki swojego ciała i nawet zaplusowałam obrazek OPa, bo mnie rozbawił, ale błagam,
  • Odpowiedz
tylko że to nie jest prawdą. Chcesz zaklinać rzeczywistość? Wejdź na Instagram losowej kobiety do 25 roku życia i zobacz czym się chwali.


@Shatter: mam dużo znajomych około dwudziestopięcioletnich z racji faktu, że sama mam około tylu lat i osobą, która zaklina rzeczywistość, jesteś tu ty, więc dziękuję za dyskusję, szkoda, że mało rzeczową :D
  • Odpowiedz
Wejdź na Instagram losowej kobiety do 25 roku życia i zobacz czym się chwali.


@Shatter: wejdź na dowolny profil losowego oskarka do 25 roku życia i zobacz czym się chwali. Zobacz w jakim wieku faceci zaczynają pozować z napiętymi muskułami, jednocześnie wykrzykując mizogoniczne hasła. Nie mówimy tu o "elicie" tylko o większości.
  • Odpowiedz