Wpis z mikrobloga

@Klepajro: Jak widze różowe i ich marzenia. Znaleźć ogarniętego faceta będąc grubą lochą i zrzucić kilkogramy 'razem' w sensie ona bo on był widać wytrenowany konkretnie tylko nie wycięty.
Odechciewa się chodzić po tej planecie, teraz stawiając odwrotnie sytuacje, znaleźć jako totalny ulanieć i pewnie #!$%@? biedak dobrą sztuke i wyjść przy jej pomocy na prostą... no #!$%@?. Nie realne.
@IAMxyz: @IAMxyz: Mogę sobie dać rękę uciąć że laska zmieniła się w sucz po wrzuceniu wagi. Znam 2 dziewczyny które w rok zrzuciły ogrom kg i mentalnie zrobiły się pustymi insta piczami


@lenovo99: raz mi znajoma podrzuciła artykuł w którym gruba laska związała się z trenerem personalnym i tak mocno schudła i powiedziała, że "nie związałaby się z facetem, któremu się nie podobała jak była gruba" xD #logikarozowychpaskow
@lenovo99: to przez kompleksy według mnie to podchodzi pod jakieś zaburzenie psychiczne - co z tego że ona fizycznie będzie atrakcyjna jak w psychice wciąż będzie tą brzydka wersja siebie to tak jak z biedą. Biedaka mentalnego zawsze poznasz pomimo tego że w danej chwili sra pieniędzmi. Jak najdalej od takich ludzi bo cię zniszczą dla ratowania własnego ego