Wpis z mikrobloga

@Ahhahansjahs: Mnie też XD

@SmutnyJesz: Byłam ciekawa o co takie wielkie halo i... serio, próbowałam chociaż jedną pozytywną rzecz w tym znaleźć i się nie dało. Pomijając fakt, że to grafomania (serio w gimbazie pisałam lepsze stylistycznie i językowo opowiadania, ale czego się spodziewać po kosmetyczce), to ta cała fabuła w ogóle się kupy nie trzyma

@wytrzzeszcz: to autorka książki o #p0lka "365dni"
  • Odpowiedz
@ells: Miałem tak z pierwszy Greyem i zacząłem to czytać (nawet chyba nie kupiłem książki tylko zaraz jak był hajp w USA to miałem PDF tego). Doczytałem prawie do końca pierwszej części, ale wkurzył mnie brak logiki ¯\(ツ)_/¯ Co do 365 dni to jedynie czytałem na Weszło streszczenia takiego kolesia. Z jego opisów wynikało, że brak tam czegokolwiek xD

@Ahhahansjahs: Baby prawie nie znam więc mam na nią wywalone
  • Odpowiedz
ona ma niezła przeszłość jak poczytasz co się #!$%@? w zatoce sztuki w Sopocie XD


@Ahhahansjahs: gdzie można przeczytać o tym coś więcej? A o tym, że ma plecy, świadczy sam fakt, że ktokolwiek wydał jej książkę. To jest gorsze niż rzeczy od Michalak, a to już coś.

@jarema87: gdzie Ty widzisz podobieństwo z Masłowską mirku?
  • Odpowiedz
@Caleb88: czerpię wiedzę z grupek na fejsie i komentarzy na pudelku. Nieironicznie - tam są pisane rzeczy, których dziennikarze nie maja jaj pisać oficjalnie. Ale tez książka zatoka świń chyba wiele o tym mówi, jednak nie wiem czy nazwiskami.
  • Odpowiedz