Wpis z mikrobloga

@Ahhahansjahs: Pytanie jeszcze ile ploteczek to jest prawda. Gdy śledziłem sprawę Iwony czytałem mnóstwo rzeczy, o których wiedziałem, że nie są prawdą. Informacja łatwo się zniekształca.
@ells: przecież po tych jej wypocinach po prostu widac, że rucha kogo trzeba ¯\_(ツ)_/¯ i nie mam nic przeciwko, tylko żeby sobie za kilka lat nie przypomniała o tym i nie płakała na twitterach dodając na końcu #metoo ;)
wygląda jak napisana przez zboczoną piętnastoletnią dziewicę (jeszcze niestety pamiętam, co dziewczynki w tym wieku potrafią mieć w głowach).


@ells: no co, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nam całe nastoletnie życie wmawiali, że to faceci są świniami i tylko my o takich rzeczach myślimy. Do tego oczywiście ksiądz na religii krytykował wszystkich facetów, że każdy się masturbuje, zboczeńcy ohydni. O dziewczynach słowa nie powiedział. Teraz mam fetysz
Posłuchajcie sobie audiobook drugiej części 365 dni w jej wykonaniu. Jedna wielka masakra ( _)

<@ells: to taka dorota masłowska dzisiejszego
pokolenia

Zgadzam się.
serio uważasz te plastikowa, naciągnięta twarz, usta jak pontony za coś atrakcyjnego?

Nie odbieraj tego prosze jako atak, po prostu dla mnie takie coś zawsze wydawało sie przerażające i nienaturalnie, a to widzę calkoem odmienna opinie :)


@agaja: Masz rację, że jest sztuczna, ale no nie wiem po prostu bardzo dba o siebie i jest kobieca i mnie to podnieca (jakie rymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Chciałbym
@rybsonk: bo kobieta służy do spełniania jego zachcianek seksualnych. Jest jego zabaweczką (przy tym się dobrze bawi, przynajmniej od pewnego momentu).
Każdy facet powinien ten film zobaczyć, a czemu? Bo kobiety lubią być tak traktowane w łóżku (mówię na swoim przykładzie, kobiety kręci facet który wie czego chce, ale spełnia też jej zachcianki i daje jej odwagę w łóżku).
@JaniceIsNotFromHere:

Zniesmacza, ale mamy już tyle filmów dla mężczyzn, w których kobiety są przedstawiane jako ładne ozdoby i przerywniki w fabule na ruchanie, że "365 dni" to pikuś....


Ciekawa opinia, ale są to zawsze albo dziewczyny do tego zmuszane albo moralnie zepsute. W przeciwieństwie do tego, 365 dni pokazuje główną bohaterkę z którą dziewczyny się utożsamiają.
@Pivoo:
@white_wolv:

Mam za sobą seans w kinie. Mocne 7/10 Plan zakładał zmianę sali po połowie filmu, zwyczajnie nie chciało mi się czekać na mój film przy pocornie. Zleciało tak szybko, że taki manewr stracil sens.

Do bardzo ładnych ujęć, przystojnych aktorów, ładnych aktorek, naturalnej gry (zwłaszcza głównej bohaterki) warto dodać poczucie humoru. Jak dla mnie ten film był całkiem zabawny.

Ps jak wczesniej bylo juz powiedziane nie było tam
@zugygoni2: Z tymi "moralnie zepsutymi" dziewczynami zapewne też jakaś część kobiet się utożsamia, tak samo, jak jakaś część kobiet utożsamia się z bohaterką filmu "365 dni". Kobiety są różne, niektóre widzą coś fajnego w bohaterkach, które są terroryzowane przez swoich partnerów, bo w filmie wygląda to w jakiś sposób pociągająco, ale niekoniecznie chciałaby przenieść tę fantazję do świata rzeczywistego. Jakaś część mężczyzn pewnie utożsamia się z bohaterem danego filmu, który gwałci
Byłam ciekawa o co takie wielkie halo


@ells: ja też, zapuściłam sobie audiobooka, ale po jakiejś minucie i 22 sekundach musiałam przerwać słuchanie o nabrzmiałym członku...
@Shatter: mam skłonności masochistyczne, ba! Nawet planowałam przeczytać wszystkie 3 części, ale coś pokręciłam i po pierwszej przeczytałam trzecią (spostrzegłam się jak skończyłam xD), więcej nie zniese xD
@JaniceIsNotFromHere:

Z tymi "moralnie zepsutymi" dziewczynami zapewne też jakaś część kobiet się utożsamia, tak samo, jak jakaś część kobiet utożsamia się z bohaterką filmu "365 dni". Kobiety są różne, niektóre widzą coś fajnego w bohaterkach, które są terroryzowane przez swoich partnerów, bo w filmie wygląda to w jakiś sposób pociągająco, ale niekoniecznie chciałaby przenieść tę fantazję do świata rzeczywistego. Jakaś część mężczyzn pewnie utożsamia się z bohaterem danego filmu, który gwałci
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale jednak mówimy o historii która przyciągnęła mnóstwo ludzi (kobiet?), zarówno w wydaniu książki jak i film. Jest to powtórzony sukces Greya. Jest to uogólnienie, jednak sukces tych historii o czymś moim zdaniem świadczy.

@zugygoni2: A o czym świadczą sukcesy filmów kryminalnych? O tym, że ludzie chcą zabijać i uciekać przed wymiarem sprawiedliwości? Nie, temat jest interesujący, wygląda też na to, że historie pokroju "365 dni" są interesujące dla danej grupy
@JaniceIsNotFromHere:

Sukces takich filmów świadczy o tym, że temat jest interesujący i być może uderza w czyjeś fantazje. I tylko tyle.


Zgadzam się z całym postem, a szczególnie z tym fragmentem. I z tego powodu polecam facetom, w kontraście do sexu pokazywanego w filmach romantycznych, film 365 dni.
@ells: "ale czego się spodziewać po kosmetyczce."
Nie patrząc na to jaki poziom stylistyczny prezentuje ta babka, to po Tobie też można spodziewać się ciekawych rzeczy...