Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Napisałem to obrazowo i opisałem swoje odczucia jakie mam.


@bkwas: Napisałeś: "75% problemów kobiet tworzą same kobiety". Nie napisałeś obrazowo, tylko próbowałeś stwierdzić jakiś fakt. Okazuje się, że to tylko Twoje przeczucia, które podpierasz anegdotką jak oglądałeś show z żoną. Nagle z takiego twardego stwierdzenia robi się opinia, która nie jest podparta niczym konkretnym.

Aktualne problemy kobiet, globalnie, nie wszystkie:
- przedmiotowe traktowanie ("To jest czyjaś córka", "To jest czyjaś matka")
via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
Faceci mają swoje za uszami ale rzadko głębią za wygląd innych facetów

@szpongiel: czasem mam wrażenie, że na wykopie ludzie są w stanie zaklamywać dosłownie wszystko byle tylko wyszło ze kobiety coś robią, a faceci nie. Ta, faceci w ogóle nie oceniają wyglądu innych facetów, a to że wystarczy mieć węższe spodnie i wielu facetów nazwie cię pedałem to zupełnie co innego xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
O kurczę, chyba nie siedziałeś nigdy na wykopie.

@KRISSVector:
Na wykopie najbardziej gnębia za wygląd pod #przegryw ale oni się samo-biczują, to nie to samo co forma agresji psychicznej jaką jest m.in. obrabianie komuś dupy za jego plecami.

Chyba, że masz na myśli bekę z rurkowców pod #modameska. To raczej nie jest gnębienie gdy krytyka jest w stosunku do jakiejś mody, a nie konkretnej osoby.
Nie wiem jak inni ale
@pierogu: pomijając kwestie zasadniczą, owszem da sie samego siebie uprzedmiotowic. Uczynić siebie przedmiotem i sprawić zeby inni człowieka takim widzieli. "Każdy" będzie chcial "miec" takiego czlowieka.
Sa cechy ktore czynią człowieka obiektem checi posiadania i takie ktore czynią go obiektem checi bycia z nim.
Sa różne cechy i różny ich skutek.
Trudno powiedziec wrzucic wszystko do jednego wora i powiedzieć ze czlowiek sam siebie nie moze uprzedmiotowic