Wpis z mikrobloga

@Marcy4444 dyskryminacja zawodowa kobiet istniała zanim to idiotyczne "rozwiązanie" powstało. Prawdą jest jednak że takie działania to jak gaszenie ognia benzyną. Nie tylko sprawiają one, że mężczyźni mają trudniej i czasem posadę otrzyma ktoś o mniejszych umiejetnosciach, ale również powodują one konflikt społeczny, w którym osiągnięcia kobiet są coraz czesciej umniejszane - "bo ona tak nie zapracowała jak każdy inny, tylko miała łatwiej", co mocno boli szczególnie pracowite i sumienne kobiety.
  • Odpowiedz
Jezu typowy lewak dzban , a faceci tez sa dyskryminowani


@AkyszLewusie: wlasnie o to chodzi, ze oni sami nie stworzyli tego problemu. Koles z cytowanego przez Ciebie posta nawet o tym napisal wprost odnosnie kobiet i to samo mozna przypisac do mezczyzn:

Ocena wyglądu przez inne kobiety nie mieści się w zbiorze problemów kobiet, jako płci. Żaden z tych problemów wymienionych przeze mnie nie jest stworzony przez kobiety.


a Ty
  • Odpowiedz
nie ,ten mistrz tylko próbował przestawić jak to kobiety na tym świecie maja zle


@AkyszLewusie: w takim razie nie zrozumiales/nadinterpretowales jego komentarz.

To zaraz wyzwie mnie od mizoginow i przegrywow ( czy ty nie zauwazasz właśnie tego problemu?)


Ty nazwales go na samym starcie "lewakiem dzbanem" i serio oczekujesz lepszego traktowania?
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Wypisałes problemy LUDZI, a nie kobiet. Nisko.

Aktualne problemy kobiet, globalnie, nie wszystkie:

- przedmiotowe traktowanie ("To jest czyjaś córka", "To jest czyjaś matka")

- brak prawa do decydowania o własnym ciele (hurr-durr, aborcja to morderstwo)

- role kulturowe (kobieta powinna potrafić gotować, kobieta powinna rodzić dzieci bo tylko wtedy czuje
  • Odpowiedz
i na pewno nie mial tego na mysli jak ty to probujesz przestawic ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@AkyszLewusie: ja zwyczajnie czytam to co napisal w swoim komentarzu. Nic nie nadinterpretuje i dziwie sie, poniewaz napisal wprost o co mu chodzi ¯\(ツ)_/¯

feminazizmu


A ok, dobra, to juz wiem z kim
dyskutuje_.
  • Odpowiedz
Aktualne problemy kobiet, globalnie, nie wszystkie:

- przedmiotowe traktowanie ("To jest czyjaś córka", "To jest czyjaś matka")

- brak prawa do decydowania o własnym ciele (hurr-durr, aborcja to morderstwo)

- role kulturowe (kobieta powinna potrafić gotować, kobieta powinna rodzić dzieci bo tylko wtedy czuje się szczęśliwa)

- dyskryminacja zawodowa ("Kobieta programista to taka świnka morska. Ani świnka, ani morska")

- lekceważenie przez policje zgłoszeń gwałtów ("Jak pani była ubrana?", "Może pani tego chciała?", w niektórych krajach kary śmierci dla kobiety po gwałcie)
  • Odpowiedz
Aha no z czym masz problem? Ze nie bede tobie przyklaskiwac gdy bedziesz faworyzowac sie jedna plec nad druga?


@AkyszLewusie: siedzisz w swojej oblezonej twierdzy i nie czytasz ze zrozumieniem tego co sie do Ciebie pisze. Teraz starasz sie przerzucic swoje wyobrazenia na temat "femininazizmu" na moja wypowiedzi i wcisnac mi slowa, ktorych nigdy nie napisalem (i nigdy nie mialem zamiaru napisac, poniewaz kompletnie sie z tym nie zgadzam), czyli
  • Odpowiedz