Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam kompletnie czemu ludzie widząc taka kolejkę jeszcze do niej dołączali... Już nie mówiąc o tym, że bezpieczeństwo mają w dupie pisząc się na taką zbiorą inkubację wirusa


@JEST-SUPER: Odpowiedź brzmi - głupie p---y. Faceci stoją tam, bo głupie p---y czegoś chcą i wolą stać dla świętego spokoju, a głupie p---y stoją, bo są głupimi p-----i.
  • Odpowiedz
  • 1
@PutOnAHappyFace i świece. Widziałem taką odpowiedź jedenj różowej, na wpis o kolejkacj do Ikei. Cytuję: "rozumiem tych ludzi, mnie też się już skończyły świece". I to nie był sarkazm.
  • Odpowiedz
@onpanopticon: facet, który się zgodzi dla swojej baby stać w tak jebitnej kolejce podczas trwającej epidemii to też głupia p---a, bo nie potrafi jej powiedzieć „przyjdziemy tu za 2 dni jak ruch zmaleje” xD
  • Odpowiedz
  • 1
@PutOnAHappyFace w Ikei w Katowicach też były takie kolejki, a obecnie województwo śląskie jest na prowadzeniu w ilości wykrytych zakażeń, więc patrząc na to co się działo pod tym sklepem i innymi największymi centrami handlowymi w regionie, za niedługo zostaniemy samotnym liderem w Polsce.
  • Odpowiedz
facet, który się zgodzi dla swojej baby stać w tak jebitnej kolejce podczas trwającej epidemii to też głupia p---a, bo nie potrafi jej powiedzieć „przyjdziemy tu za 2 dni jak ruch zmaleje” xD


@festrojber: W to już nie wnikam, ale ludzie jednak się parują i siłą rzeczy męskie p---y trafiają na głupie p---y i kolejki się tworzą. Przecież nie stało tam całe miasto ;) Parując normalnych do normalnych zaskakująco szybko
  • Odpowiedz
@PutOnAHappyFace: strach sie bac co się stanie jak otworzą puby i kluby...

U mnie w mieście jest taki jeden gdzie w żadną sobotę nie znalazłeś wolnego miejsca..
kluby to nawet nie chce myśleć. ale bym sobie poszedł poznał jakiś ludzi pogadał. jeden jest taki na dachu i z sali można wyjść na dach, są kanapy cisza można pogadać.

natomiast co do ikei to jak otworzyli coś takiego u mnie to
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: to po prostu potwierdzenie faktu że część populacji to dzbany - ci sami ludzie stoją w długich kolejkach po pączki w tłusty czwartek, a w wakacje pchają sie na najbardziej zatłoczone plaże a później narzekają na tłumy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: tez tego nie ogarniam, już kij z wirusem ale poco stać w takiej kolejce za bez biurka lampy się zesram nie można jutro za parę dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chyba jedyny sklep który po otwarciu miał takie oblężenie
  • Odpowiedz