Wpis z mikrobloga

@PutOnAHappyFace: a ile kosztuje Cię paliwo na dojazd i ile kosztuje Twój czas żeby spędzać godziny w takim miejscu? ;) ja wielokrotnie wolałem zapłacić nawet i 40zł za dostawę i nie tracić pół dnia na to, ale co kto lubi :P
  • Odpowiedz
@Nale co ty tłumaczysz Polaczkom. dla nich czas nie ma wartości. Liczy się tylko żeby kupić taniej. Rozumiesz TANIEJ i nic innego. Na koniec dnia jak porównacie swoje paragony to dla nich jak będzie mniej niż na twoim to z dumy aż połaskotać w wąsie. Nie ważne że trzeba było cały dzień stać jak #!$%@? na weselu i zmarnowac tyle czasu. Najważniejsze że TANIEJ
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: dokładnie. I co stajesz na końcu kolejki, liczysz ile osób jest przed tobą i myślisz " a #!$%@? postoje te 3 godziny, bo bardzo potrzebuje wieszaka"?!
  • Odpowiedz
  • 8
@Nale @pianinka Chyba nie do końca się zrozumieliśmy. Nie wydałabym 15zł na dostawę z Ikei, ani bym do niej nie pojechała, preferuję jednak allegro. Chodziło mi bardziej o to, że na przykład Agata meble, podczas gdy sklepy były zamknięte, wprowadziła darmową dostawę dla wszystkich zamówień - na pewno nie strzelili sobie tym w kolano.
  • Odpowiedz