Wpis z mikrobloga

Wprowadzili w firmie nowy system premiowy, jeden chłop ze zmiany dosyć mocno się zafiksowal żeby wyrabiać progi i zarabiać grube pieniadze.
Biegał i latał po tym magazynie, miał zmienić stanowisko na w jego mniemaniu lepsze do wyrabiania progów.

Dzisiaj w robocie dostał udaru i zabrało go pogotowie, kurtyna
#pracbaza #januszex
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@picasssss1: ja od początku roku nie wziąłem ani jednego dnia urlopu i mam dalej jeabne 26 dni. Mam pracę przy biurku w transporcie jako spedytor i zarabiam na marzy bo podstawa to marne 6k netto. Cały czas mi szkoda iść na urlop bo mam dobre zlecenia na następny tydzień/ dzień i szkoda mi ich oddawać komuś bo wiem jak dobrze na tym zarobi xD. Ale jeblem pięścią w stół i
  • Odpowiedz
@bugzer pamiętaj że na B2B, musisz mieć sporo więcej, żeby ci się opłacało. Urlopy, chorobowe, emerytura, księgowa, większa odpowiedzialność itd.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Prawda jest taka, że udaru nie dostał od pracy tylko coś z nim było nie tak. Zdrowy człowiek nawet jak jest w------y nie dostaje udaru xd Równie dobrz mógł dostać udaru na rowerze albo jak se biega po pracy.
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: ja przerobiłem już w c--j takich i różnych. Najlepsze że takie nadgorliwce wcale nie są szczególnie uznawane przez dowodzących. Nie mają pojęcia jakiej rozrywki dostarczają tym nad sobą. To już lepiej być zjebem, nierobem niż takim czymś
  • Odpowiedz
@picasssss1 to się nigdy dobrze nie kończy. U nas wprowadzali progi i się zafiksowali niektórzy ile to oni nie zarobią i no ok wyrabiali sporo i kasa niezła. Niestety kierownictwo stwierdziło, że jak im tak dobrze idzie to cyk podnieśli progi premiowe i teraz już nie są tacy skorzy do pracowania ponad normę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz