Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Gdybyś któryś z Mirków chciał robić zakupy w rower tour.com z Bydgoszczy, to ostrzegam.
Zamówienie zrobione we czwartek 23.04.
27.04 dostaje info, że w ciągu 24h paczka powinna być wysłana. Jakby wysłali, to bym nie pisał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
29.04. piszę z pytaniem co się odjebuje. Dostaje odpowiedź
2.05 "Przepraszamy za opóźnienia. Weryfikujemy zamówienie." co znaczy "weryfikujemy zamówienie" już się nie dowiedziałem.
Trzeba było zajrzeć na komentarze w Google i nie cebulić:/

#rower #szosa
  • 11
@Wycu91: Mam mieszane uczucia co do tego sklepu. Raz kupiłem od nich ucinaczki do linek, to przyszły lekko zardzewiałe, drugi raz kupiłem licznik i po pół roku musiałem wymieniać baterie, bo się wyczerpały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wycu91: Ile ludzi tyle opinii. Mój ulubiony sklep ze względu na szybkość wysyłki, paczki odbierałem zawsze na drugi dzień po zamówieniu
@Wycu91: sam się zastanawiam i zapaliła mi się lampka ostrzegawcza (ceny mają mega niskie)

@kodi1911: 1.5 tyg na wysyłkę, ale towar dochodzi czy po 1.5 tygodnia trzeba monitować i dzwonić, a na koniec anulują?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tom86tbg: @MichuB: też mam info. Na stanie jest jedna kaseta zamiast dwóch. Dałem im szanse na wysyłkę reszty gratów dzisiaj, a tą jedna kasetę olać, już zamówiona gdzie indziej. Zobaczymy.