Wpis z mikrobloga

@illa_a: smutne
Wyobraź sobie życie kota "który ma dobrze" nie taki który umiera w schronisku lub śmietniku.

Rodzisz się. Po kilku tygodniach obca góra mięcha wyższa niż sięgasz wzrokiem zabiera cię przemocą z rodziny i wywozi w #!$%@?.
Jakieś rózowe piszczą ci w twarz dużo za głośno ŁIIIII JAKI ŚLICZNYYYYYY i tarmoszą pod włos
W ciągu kilku dni poznajesz każdy cm2 więzienia w którym spędzisz całe swoje życie
  • Odpowiedz
@XXXpussydestroyer69:

Dlatego od kiedy wyprowadziłem się od rodziców nie mam kota, chociaż bardzo bym chciał. Nie wyobrażam sobie zniewolić zwierzaka o tak niezależnej osobowości jak kot.
  • Odpowiedz
@XXXpussydestroyer69: Wieczna beka z osób, które myślą o zwierzętach jak o ludziach. Chomik też tęski za stepami? Rybka za morzem? Ślimak za puszczą białowieszczańską? Ten kot zapomni o "rodzinie" w ciągu godziny, zresztą większość zwierząt ma dzieci serdecznie w dupie.
  • Odpowiedz
@scriptkitty Elo, masz 10 lat? Nie wiesz że memy używa się w konkretnych sytuacjach żeby miały sens? Ten przypadek nie ma związku z "memowym użyciem" tego zwrotu więc poprawiam bo może nie wiedzieć że błędnie używa.
  • Odpowiedz
@DywanTv: wypuściłem i umar na śmierć, wyglądał jakby go w betoniarce z gruzem odwirować. A poprzedni się na pół rozpadł jak wyszedł. Koty mają niewiele więcej rozumu niż kierowcy bmw więc tak to się kończy.
  • Odpowiedz