Wpis z mikrobloga

Powszechnie wiadomo, że cola zero nie wywala z ketozy. Nie ma odpowiedzi insulinowej. Co jednak, gdy colę zero łączymy z postem przerywanym? Ja jem 22+2... wiadomo, że nawet kilka gramów białek, węgli lub tłuszczy hamuje stymulację mTOR i wywala z nasilonej autofagii. Interesujące zagadnienie, a badań po prostu brak. Ciężko mi będzie zrezygnować z coli zero, popijam po łyku w zasadzie cały dzień. Wiem, że szkodzi, np. wypłukując potas.
#keto #medycyna #dieta
  • 34
  • Odpowiedz
@Fang: było wielokrotnie testowane glukometrem, na youtubie masz na kanale ketokocura. Z tym nie ma problemu, z keto nie wywala. Pytanie tylko, czy ta MIKROSKOPIJNA odpowiedź insulinowa - kubki smakowe na języku > trzustka, nie wywala z mTOR. Od dawna podejrzewałem, że ta cola mi psuje cały efekt postu przerywanego. Skoro mTOR zablokować może 1g białka, to trzeba chyba się zmusić i pić wodę xD
Druga sprawa, to chemikalia w tej
  • Odpowiedz
  • 0
@glogovianin jednego nie wywali, a drugiego wywali
Thomas Delauer opracowywał wyniki 3 różnych badań i wniosek był taki, że to kwestia indywidualna. Ketokocura nawet Grander z KFC nie wywalił, więc osobiście bym się nie wzorował.
  • Odpowiedz
@glogovianin Między sierpniem a grudniem 2019 zrzuciłem na keto z 120 na 95, połowa mojej diety to był były parówki boczek ser kiełbasa i sos tatarski, dużo właśnie pepsi max, pracuje często w delegacji, nie miałem czasu czy chęci gotować. Nawet miałem przez moment paski do pomiaru we krwi, ale trochę za drogie żeby się tak bawić, mnie wywalać pepsi max nie wywalało a czułem się zajebiście naprawdę na keto. Teraz wracam
  • Odpowiedz
fajna ta dieta, taka niezbyt przystepna i niezbyt latwa w utrzymaniu, taka jak byc powinna xD


@hesuss: Bardzo fajna jak się człowiek przyzwyczai. Nie ma #!$%@? i zastanawiania się jaki posiłek masz kiedy jeść. Jem raz dziennie i #!$%@?, tyle w temacie. Czy mogę pić coś tam albo coś tam. Nie, tylko woda i tyle w temacie. Prosto. A na keto jeszcze prościej. Jaką zrobić sałatkę dzisiaj żeby miała to i
  • Odpowiedz
@gawor: 25kg zrzutu, niezle :D liczyles kcal czy po prostu zero wegli/cukrow i tego pilnowales? tez mysle o keto ale chcialbym jednak troche witamin i mikroelementow w diecie zachowac :D
  • Odpowiedz