Wpis z mikrobloga

  • 0
Wiecie co jest najgorsze? Teraz w dobie pandemii każde zamawiane jedzenie „odkażałam” w piekarniku w 200 stopniach, co teraz ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plamek1989: tylko często gęsto te ubezpieczenia maja ograniczenia wieku sprzętu np od 3 do max 5 lat i obejmują tylko przyjazd fachowca bez części. Kiedyś to przerabiałem i naprawa bojlera skończyła się jego wymianą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@plamek1989: @CzarnyOwiec: niestety nie, sprzęt w mieszkaniu jest stary, a od właściciela usłyszałam ze MAM PROBLEM i MUSI PANI ODKUPIĆ XD całe szczęście ze akurat nie wyciągałam tej pizzy z piekarnika i byłam trochę dalej ale i tak (,)
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: m ale ja nie mówię o konkretnym sprzęcie, tylko o fakcie pobicia stłuczenia czegoś. Jakiś czas temu znajomym zepsuła się płyta, ale mieli ubezpieczenie od stłuczeń, to #!$%@? lekko bok i zgłosili że stłuczona, dostali hajs z ubezpieczenia. Wiek nie miał znaczenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Kressska: normalni właściciele tak robią ,ale większość to okrutna cebula. Ja wynajmuje od normalnych ludzi to raz mi Pan pralkę naprawiał i wymienił dwa krany i nawet się słowem nie odezwał. Zepsuła się wersalka to zakupił nową. Także są ludzie i ludziska ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz