Wpis z mikrobloga

Serwus głodówkowe świry!

Ostatni posiłek jadłem 254 godziny temu (10 dni)
19 Kwietnia godz 19:00
od tej pory piję soki (burak, marchew, jabłko, imbir, pomarańcza, cytryna) wyciskane + NFC, witaminki plusssz Potas rozpuszczalne oraz herbatę z maliny - skład to tylko owoc maliny 100% <- mój jedyny ciepły "posiłek".
186cm wzrost
Start 94kg
Obecnie 89kg
Ile jeszcze planuję post sokowy? nie wiem sam, czekam aż ciało da mi jakieś znaki.
Na wodzie wytrzymałem 23 dni, także tutaj 30 dni to plan minimum.
Samopoczucie było pierwsze 5 dni bardzo słabe, teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Codziennie rano duży ból głowy, także ciało już przestawiło się na autofagię.
Aktywność ruchowa to spacery 5-10km dziennie.

Odezwę się za kolejne 10dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glodowka #post #zdrowie #zdrowie #weganizm #dieta
Billybob - Serwus głodówkowe świry!

Ostatni posiłek jadłem 254 godziny temu (10 dn...

źródło: comment_1588230357vvHEbJcDHMIPs34f5Kk56n.jpg

Pobierz
  • 91
@Billybob to ma być zdrowe?

Kurcze sam fakt że spadło Ci tylko 5kg po 10 dniach powinien Cię skłonić do myślenia, że może słodkie soki to nie jest najlepsza opcja.

Stary zamieniłeś dostarczanie organizmowi mniej lub bardziej zróżnicowanych składników na dostarczanie wody i cukrów.

Słyszałem, że głodówki 1 do 2 dni mogą mieć pozytywny wpływ na organizm, ale takie maratony mogą Ci tylko narobić szkód.
@staryalkus: ja kiedyś robiłem głodówkę na wodzie kilka dni aby zmienić nawyki żywieniowe i trochę zreparowac jelita podczas jak i po głodówce z stopniowym włączaniem warzyw , pełnoziarnistych zbóż , dobrych źródeł białka czułem się lepiej niż kiedykolwiek a moje dolegliwości skórne zniknęły tak samo jak wieczne zmęczenie itp co prawda to była bardzo restrykcyjna dieta nie jadłem słodyczy i węgli prostych ani glutenu ani nabiału. Tylko dlatego że na zwykłej
@sebameba: @Klepajro: @moze_sie_przyda: @mayek: @sztilq: @Giac: @Abro: @yorrick: @realnoriega:

Istnieją badania odnośnie samej fruktozy w owocach. W przeciwieństwie do tej wytwarzanej przemysłowo, nie ma ona szkodliwego wpływu ani na wątrobę[2], ani na osoby mające problemy z cukrzycą czy też nadciśnieniem[3]. Cukier zawarty w owocach nie powoduje także wzrostu nowotworów, a raczej przed nimi chroni[4]. Końcowy wniosek nasuwa się więc sam:

[1] http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22854401
[2]